Naruto RPG Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klasická RPG hra v štýle Naruto.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Cintorín

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Hiroshi Yatoshi
Admin
Admin
Hiroshi Yatoshi


Mise : Zkouska
Počet príspevkov : 746
Join date : 07.02.2011

Cintorín Empty
OdoslaťPredmet: Cintorín   Cintorín Icon_minitimeNe január 08, 2012 11:50 am

Cintorín

Miesto posledného odpočinku všetkých veľkých shinobi. Legenda popri legende sú pochovaní tak ako aj zomreli, bok po boku. Každé meno je vyryté hlboko do náhrobného kameňa a toto miesto je miesto ich posledného, tichého odpočinku. Tak ako boli uznávaní za svojho života, ešte väčšmi sú oslavovaní a legendárni po vlastnej smrti.
Návrat hore Goto down
https://naruto-game.slovakforum.net
Kasumi Hiashi
Genin
Genin
Kasumi Hiashi


Počet príspevkov : 47
Join date : 02.10.2011

Cintorín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cintorín   Cintorín Icon_minitimeNe január 08, 2012 5:38 pm

Kasumi Hiashi / Kira


Po nějaké době jsem došla právě na hřbitov a posadila se do stínu stroů a jen tak skelným pohledem sledovala místa odpočinku všech těch kteří již nebyli mezi námi. Byla to ironie. Většinu z nich jsem viděla jak se potulují mezi svými hroby a mezi sebou rozmlouvají.Kira mlčel a za to jsem mu byla trochu vděčná. Byla jsem po dlouhé době ráda že jsem ,,sama" dopadala na mě tíha toho všeho co jsem musela prožívat. Tajně jsem se modlila že existuje ještě někdo jako já. Nesnášela jsem ty pohledy místních lidí kteří se na mě dívali jako kdybych byla z jiného světa. Nesnášela jsem jejich hloupé narážky. Copak jsem toho chtěla tak moc? Jediné co jsem si přála byla rodina.Rodina o kterou jsem kdysy přišla.Ale to bylo něco co jsem nemohla mít.Vítr si lehce pohrával s mími bílími vlasy.
Návrat hore Goto down
Hiroshi Yatoshi
Admin
Admin
Hiroshi Yatoshi


Mise : Zkouska
Počet príspevkov : 746
Join date : 07.02.2011

Cintorín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cintorín   Cintorín Icon_minitimeNe január 08, 2012 7:56 pm

Toshio Terumi

,,Baví ťa to?" ozval sa odrazu has za Kasumi.,, Myslíš, že si jediná na ktorého sa ľudia dívajú ako na monštrum" spýtal sa jej Toshi, ktorý stál za ňou a pozorne ju sledoval.,, No očividne na ceste za individuálnosťou a originalitou sa sama dištancuješ od ľudí. Prečo sa potom správaš tak ako sa správať nemáš, prečo robíš to čo by si robiť nemala ak chceš byť len jedna z davu?" doplnil poslednú otázku.
Návrat hore Goto down
https://naruto-game.slovakforum.net
Kasumi Hiashi
Genin
Genin
Kasumi Hiashi


Počet príspevkov : 47
Join date : 02.10.2011

Cintorín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cintorín   Cintorín Icon_minitimeNe január 08, 2012 8:05 pm

Kasumi Hiashi / Kira

Jakmile jsem slyšela ten hlas jen jse m zavřela na chvíli oči a povzdychla si. ,,Zase vy?" vypadlo ze mě.Ne že by mi jeho přítomnost nějak vadila ale nechápala jsem proč to dělá.,,Proč by se na Vás tak měli dívat? Jste Kage.Všichni k Vám vzhlíží s úctou" pousmála jsem se trochu smutně.,,Proč se tak chovám? Možná proto abych dělala nascháli. Možná proto že na sebe chci upozornit.Spíše je to faktem že do nedávna nikdo ani nevěděl že existuji.Člověk se cítí sám víte? I když vlastně v mím případě to tak není.Kvůli nim. " to jsem jen kývla k těm hrobům kde jsem viděla všechny ty mrtvé. ,,Občas si připadám jako oni. Jako někdo o kom všichni ví že není" zavřela jsem oči znovu. ,,Jako bez života.Jako pouhá loutka na tomhle světě."
Návrat hore Goto down
Hiroshi Yatoshi
Admin
Admin
Hiroshi Yatoshi


Mise : Zkouska
Počet príspevkov : 746
Join date : 07.02.2011

Cintorín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cintorín   Cintorín Icon_minitimeNe január 08, 2012 8:15 pm

Toshio Terumi

,,Nie vždy to tak bolo." odpovedal Toshio a pohodlne sa chrbtom oprel o strom.,, Keď som bol dieťa nazývali ma bastardom pretože som bol dieťaťom rodičov, ktorí každý bol z iného klanu. " povzdychol si.,, Nebyť toho, že si zoberiem gény a unikátne schopnosti od oboch rodičov už by som nežil, narodil som sa totiž počas temného obdobia oboch klanov." informoval ju a pred očami mal spomienky.,, Ale preto práve sa máš odpútať od mŕtvych a pripútať k živým aj keď..." nadýchol sa.,, Ani len netušíš ako rád by som si to s tebu vymenil." pousmial sa.,, Mŕtvi majú niečo do seba, asi by som bol s nimi radšej než s tými živými." doplnil.
Návrat hore Goto down
https://naruto-game.slovakforum.net
Kasumi Hiashi
Genin
Genin
Kasumi Hiashi


Počet príspevkov : 47
Join date : 02.10.2011

Cintorín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cintorín   Cintorín Icon_minitimeNe január 08, 2012 8:23 pm

Kasumi Hiashi / Kira

Když jsem to tak nějak poslouchala jako kdybych to začala chápat. ,,Měl by jste něco vědět" pousmála jsem se. ,,Mrtví toho moc nenamluví,spíš celé dny sedí na jednom místě" nadhodím. ,,Není o co stát.Věřte mi.Sleduju je už dlouho.Navíc,jako kage jste docela fajn" přiznala jsem i když jsem to bývala vždy já kdo jej připravoval o nervy a dělala mu naschvály.Vidíš že to jde dítě.Jednou v životě alespoň přiznáš co si ve skutečnosti myslíš. Možná to s teou není tam koc zlé.
Návrat hore Goto down
Hiroshi Yatoshi
Admin
Admin
Hiroshi Yatoshi


Mise : Zkouska
Počet príspevkov : 746
Join date : 07.02.2011

Cintorín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cintorín   Cintorín Icon_minitimeNe január 08, 2012 9:37 pm

Toshio Terumi

,,A kto povedal, že sa musím s nimi rozprávať?" odpovedal jej na to otázkou.,, Len sedieť a dívať sa, pozorovať čo robia a čo nerobia. Proste len ich vidieť to by bol zážiťok na celý život." pousmial sa.,, Nič nie je treba viac. Veľkí shinobi si rozumejú aj bez slov. Ak som veľkí shinobi tak potom by mi mal stačiť len jediný pohľad." dokončil.
Návrat hore Goto down
https://naruto-game.slovakforum.net
Kasumi Hiashi
Genin
Genin
Kasumi Hiashi


Počet príspevkov : 47
Join date : 02.10.2011

Cintorín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cintorín   Cintorín Icon_minitimePo január 09, 2012 4:28 pm

Kasumi Hiashi / Kira

,,Monžá že by to šlo" pousmála jsem se nad tím a trochu se zamyslela. ,,Jakmile příjdu na způsob jak Vám tento sen splnit tak to udělám" dodala jsem po chvilce ticha. ,,Nejspíše Vám to dlužím" zasmála jsem se jako malé dítě. Copak se to s tebou jen děje nechápu.Zajímavý obrat tvé osobnosti.Uchechtnul se Kira. Možná máš pravdu příteli.Možná bych měla změnit své chování.No ještě si to nechám projít hlavou. Zasmála jsem se v duchu.
Návrat hore Goto down
Hiroshi Yatoshi
Admin
Admin
Hiroshi Yatoshi


Mise : Zkouska
Počet príspevkov : 746
Join date : 07.02.2011

Cintorín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cintorín   Cintorín Icon_minitimeUt január 10, 2012 9:21 pm

Toshio Terumi

,,Pokiaľ máš na mysli pri tej dlžobe toho vykuchaného králika a milióny prúserov." nadýchol sa Toshio.,, Tak to máš teda sakra pravduKasumi, fakt mi to dlžíš." zasmial sa spokojne a pozrel na ňu.,, DDokážeš s nimi aj komunikovať alebo skôr dokážeš ich donútiť odpovedať?" spýtal sa zo zvedavosti.
Návrat hore Goto down
https://naruto-game.slovakforum.net
Kasumi Hiashi
Genin
Genin
Kasumi Hiashi


Počet príspevkov : 47
Join date : 02.10.2011

Cintorín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cintorín   Cintorín Icon_minitimeUt január 10, 2012 9:41 pm

Kasumi Hiashi / Kira

Trochu jsem se nad tím zamyslela když jsem si ale pořádně uvědomila na co se mě to vlastně ptá musela jsem se jen usmát.,,Ano dokážu s nimi mluvit.A vlastně je ani nemusím nutit mluvit. Nevěřil by jste jak si rádi povídají s živími.I když je to dost zvláštní" přiznala jsem. ,,Ale pozorovat je, je něco úžasného.Je to jako z jiného světa" odpověděla jsem upřímě. Ale co to se mnou je měla bych vás štvát a ne se s váma kamarádit" zasmála jsem se. Už zase začínáš?
Návrat hore Goto down
Hiroshi Yatoshi
Admin
Admin
Hiroshi Yatoshi


Mise : Zkouska
Počet príspevkov : 746
Join date : 07.02.2011

Cintorín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cintorín   Cintorín Icon_minitimeUt január 10, 2012 10:01 pm

Toshio Terumi

,,Ale tak na druhú stranu je dobré, že ich nevidím lebo vidieť tie tisícky mŕtvych čo som pozabíjal." pousmial sa.,, To by ma ani v sprche nenechali na pokoji." dodal s úsmevom.,, Nemal by som kúska súkromia, to by bolo výčitiek a vyhrážok už to vidím." usmial sa spokojne.,, Ale ty zatiaľ nemáš taký problém čo?" spýtal sa.,, Teda okrem vykuchaného králika." podpichol ju.
Návrat hore Goto down
https://naruto-game.slovakforum.net
Kasumi Hiashi
Genin
Genin
Kasumi Hiashi


Počet príspevkov : 47
Join date : 02.10.2011

Cintorín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cintorín   Cintorín Icon_minitimeŠt január 12, 2012 9:34 pm

Kasumi Hiashi

Když jsem jej tak poslouchala musela jsem se prostě usmát. ,,Ne prozatím s nimi nemám problém.Tedy až na jednoho tady" ukázala jsem si prstem na hlavu a usmála se. ,,Ale čemu se jen divím.Vy dva by jste si skvěle rozuměli.Je jako vy." uvedla jsem tuto skutečnost na světlo a koukla se na nebe které se začalo stmívat.Tuto část dne jsem měla asi nejraději.Část kdy den přecházel do noci.
Návrat hore Goto down
Hiroshi Yatoshi
Admin
Admin
Hiroshi Yatoshi


Mise : Zkouska
Počet príspevkov : 746
Join date : 07.02.2011

Cintorín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cintorín   Cintorín Icon_minitimePo január 16, 2012 2:21 pm

Toshio Terumi

,, Tak to budeš mať dosť blbé keď je ako ja." zasmial sa Toshio.,, Lebo nie je výhra mať v hlave niekoho s mojím charakterom, ako väčšinou to nie je problém ale keď sa začne boj alebo keď proste nemám náladu tak to je dosť...." zastavil sa a zamyslel ako to dokončiť.,, svojské." pousmial sa pokojne nad tým a pocítil ako pomaly ubúda svetla.
Návrat hore Goto down
https://naruto-game.slovakforum.net
Kasumi Hiashi
Genin
Genin
Kasumi Hiashi


Počet príspevkov : 47
Join date : 02.10.2011

Cintorín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cintorín   Cintorín Icon_minitimePo január 16, 2012 2:35 pm

Kasumi Hiashi / Kira

,,Ano máte naprostou pravdu" zasmála se mladá Kasumi. ,,Vím že jsem se před tím moc slušně neoptala ale optám se Vás znovu."Zhluboka se nadechla. ,,Neměl by jste pro mě a Kiru nějakou misi?" koukla na Kageho svýma šedýma očima a jako kdyby se mu snažila nahlédnout do duše. Ačkoliv to nebylo nějak jednoduché samotné Kasumi připadalo že poodkrývá jakési tajemstvý. Copak to zase děláš dítě? Ozval se jí v hlavě dosti známí hlas. To nic Kiro,to nic.Můžeš být klidný.Dnešní dávku naschválů jsem vyčerpala. Zasmála se v duchu a tak nějak vyčkávala na odpověď Kageho.
Návrat hore Goto down
Hiroshi Yatoshi
Admin
Admin
Hiroshi Yatoshi


Mise : Zkouska
Počet príspevkov : 746
Join date : 07.02.2011

Cintorín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cintorín   Cintorín Icon_minitimePo január 16, 2012 3:02 pm

Toshio Terumi

,,Misiu?" povzdychol si a hlboko sa zamyslel nad touto otázkou.,, No nerád by som ťa niekam posielal a zvlášť nie len s Kirom, aj keď viem, že na teba dá pozor." prehovoril po dlhej chvíli.,, Ale v dnešnej dobe je okolie vesnice a tebe chýbajú schopnosti a skúseností. Lepšie by bolo ak by si si našla nejakého kolegu ale začala poctivo trénovať. Potom sa môžme rozprávať o nejakej misii." dopovedal.
Návrat hore Goto down
https://naruto-game.slovakforum.net
Kasumi Hiashi
Genin
Genin
Kasumi Hiashi


Počet príspevkov : 47
Join date : 02.10.2011

Cintorín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cintorín   Cintorín Icon_minitimePo január 16, 2012 6:31 pm

Kasumi Hiashi

,,Uhm,Hai!" přikývla jen mladá dívka a usmála se na potemělou oblohu. ,,Dobrá tedy budu se řídit vašimi slovy" obeznámila Kageho a stala přičemž se opřela o svůj velký meč. Budeme muset najít další shinobi drahý Kiro.Promluvila ke svému duchu uvnitř sebe a koukla se znovu na Kageho. ,,Přeji příjemný zbytek večera" rozloučila se a vydala se kamsi mezi hroby.Cestou si prohlížela všechny ty mrtvé které viděla jen ona.Připadalo jí to tak trochu smutné i když v tom byla dávka ironie. Takhle dopadneme všichni....to je vopruz. Ale no tak dítě.Snad nebude tak zle. Já si nestěžuju. Jo jasně ale jak dlouho že to jsi po smrti? Sto let? Sto padesát.Tak vidíš. Už snad ani nemůžeš vedět jaké to je ,žít. Ale vím a to jen díky tobě. Takto dál plynula konverzace mezi těmito dvěma až Kasumi z hřbitova zmizela úplně.
Návrat hore Goto down
Hiroshi Yatoshi
Admin
Admin
Hiroshi Yatoshi


Mise : Zkouska
Počet príspevkov : 746
Join date : 07.02.2011

Cintorín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cintorín   Cintorín Icon_minitimePo január 16, 2012 7:05 pm

Toshio Terumi

,,Výborne, tak aj ja už môžem pokojne odísť." prehovoril pokojne a odlepil sa k stromu a tiež si to kráčal medzi hrobmi.,, Vždy sa mi páčili štýlové odchody." pousmial sa zmizol medzi hrobmi ako keby nikdy nebol a neexistoval.
Návrat hore Goto down
https://naruto-game.slovakforum.net
Sponsored content





Cintorín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cintorín   Cintorín Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Cintorín
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto RPG Game :: Herná miestnosť :: Yogangakure no Sato :: Herná miestnosť :: Vesnice-
Prejdi na: