Naruto RPG Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klasická RPG hra v štýle Naruto.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Múzeum ,,Shodaime Yogankage"

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Hiroshi Yatoshi
Admin
Admin
Hiroshi Yatoshi


Mise : Zkouska
Počet príspevkov : 746
Join date : 07.02.2011

Múzeum ,,Shodaime Yogankage" Empty
OdoslaťPredmet: Múzeum ,,Shodaime Yogankage"   Múzeum ,,Shodaime Yogankage" Icon_minitimeNe január 08, 2012 11:53 am

Múzeum ,, Shodaime Yogankage"

Jediné a najväčšie múzeum v Yogangakure no Sato v ktorom sa nachádzajú všetky predmety z minulosti a ktoré sa zachovali pre pamiatku, pre budúcnosť. Sú tu predmety zo všetkých Veľkých Shinobi vojen, dedičstvá po významných shinobi vesnice a mnohé iné. Meno dostalo podľa prvého Yogankage, ktorý založil vesnicu. Táto budova má byť predsa len spomienkou na ťažkú minulosť a odkazom na sľubnú budúcnosť.
Návrat hore Goto down
https://naruto-game.slovakforum.net
Ruki Skouro
Genin
Genin
Ruki Skouro


Počet príspevkov : 5
Join date : 30.01.2012

Múzeum ,,Shodaime Yogankage" Empty
OdoslaťPredmet: Re: Múzeum ,,Shodaime Yogankage"   Múzeum ,,Shodaime Yogankage" Icon_minitimeUt január 31, 2012 9:26 pm

Došel jsem do muzea a díval se po okolí. Byla tu opravdu zajímavá expozice a já se jen díval na předměty a na jména padlých hrdinů , o kterých jsem slyšel vypravět od stařešinů. Stoupl jsem si k ceduli kde bylo psáno něco o prvním Yogankagem a se zájmem četl.
Návrat hore Goto down
Torao Kami
Genin
Genin
Torao Kami


Počet príspevkov : 4
Join date : 01.02.2012
Age : 31
Bydlisko : Brno

Múzeum ,,Shodaime Yogankage" Empty
OdoslaťPredmet: Re: Múzeum ,,Shodaime Yogankage"   Múzeum ,,Shodaime Yogankage" Icon_minitimeŠt február 02, 2012 6:33 pm

Procházel jsem se po vesnici a skončil jsem tady.Nevím proč ale něco mě sem táhlo.Po chvíli rozhlížení jsem uviděl Rukiho."Co ty tady?"stál jsme kousek od něj a doufal jsem že se nelekl.
Návrat hore Goto down
Ruki Skouro
Genin
Genin
Ruki Skouro


Počet príspevkov : 5
Join date : 30.01.2012

Múzeum ,,Shodaime Yogankage" Empty
OdoslaťPredmet: Re: Múzeum ,,Shodaime Yogankage"   Múzeum ,,Shodaime Yogankage" Icon_minitimeŠt február 02, 2012 9:19 pm

Jen jak na mě vyjekl tak jsem se maličko lekl " Ahoj Tori dívám se na historii této vesnice. Víš že odsuď pocházi ti nejsilnější, avšak aji největší kriminálníci?" Pak jsem se mu podíval do očí" A co ty tady vlastně děláš?
Návrat hore Goto down
Torao Kami
Genin
Genin
Torao Kami


Počet príspevkov : 4
Join date : 01.02.2012
Age : 31
Bydlisko : Brno

Múzeum ,,Shodaime Yogankage" Empty
OdoslaťPredmet: Re: Múzeum ,,Shodaime Yogankage"   Múzeum ,,Shodaime Yogankage" Icon_minitimeŠt február 09, 2012 11:34 pm

Porozhlédl jsem se okolo "Možná tady budeme jednoho dne také."zasmál jsem se a pak jsem odpověděl na jeho otázku."Ani sám nevím nemám co na práci a tak nějak jsem sem zabloudil.Také musím už konečně s někým udělat tým."usmál jsem se na něj a pak jsem se ještě jednou porozhlédl po všech těch krásách co byli okolo.
Návrat hore Goto down
Ruki Skouro
Genin
Genin
Ruki Skouro


Počet príspevkov : 5
Join date : 30.01.2012

Múzeum ,,Shodaime Yogankage" Empty
OdoslaťPredmet: Re: Múzeum ,,Shodaime Yogankage"   Múzeum ,,Shodaime Yogankage" Icon_minitimePi február 10, 2012 12:22 am

Jo no jednou snad jo" Pousmál jsem se a v momentě kdy začal mluvit o týmu jsem zbystřil " A co takhle abychom byli spolu v týmu? Známe se dlouho a víme svoje možnosti.Co ty na to?
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Múzeum ,,Shodaime Yogankage" Empty
OdoslaťPredmet: Re: Múzeum ,,Shodaime Yogankage"   Múzeum ,,Shodaime Yogankage" Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Múzeum ,,Shodaime Yogankage"
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto RPG Game :: Herná miestnosť :: Yogangakure no Sato :: Herná miestnosť :: Vesnice-
Prejdi na: