Naruto RPG Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klasická RPG hra v štýle Naruto.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Tréningové priestory

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Hiroshi Yatoshi
Admin
Admin
Hiroshi Yatoshi


Mise : Zkouska
Počet príspevkov : 746
Join date : 07.02.2011

Tréningové priestory Empty
OdoslaťPredmet: Tréningové priestory   Tréningové priestory Icon_minitimeNe január 08, 2012 12:18 pm

Tréningové priestory

Je to obrovská hala prispôsobená na tréning rôzneho druhu. Steny sú totiž vytvorené z pevného materiálu aby odolali sile elementárnych techník. A naviac je tu vybavenie, ktoré zaručuje možnosť tréningu taijutsu ako napríklad figuríny alebo ja rôzne druhy zbraní.
Návrat hore Goto down
https://naruto-game.slovakforum.net
Minako Kyoko
Genin
Genin
Minako Kyoko


Počet príspevkov : 11
Join date : 01.02.2012

Tréningové priestory Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory Icon_minitimePi február 10, 2012 3:24 pm

Minako Kyoko

Dorazila jsem do tréninkových prostor, chvilku mi zabralo, než jsem to tu našla! Trénovala jsem totiž jen v Akademii nebo někde jinde, no tohle místo jsem ještě nenavštívila.
Pousmála jsem se a přislo mi vcelku divné, že tohle místo je prázdné. Že tu nikdo kromě mě není, no co, samota mi nevadila, alespoň ne při trénování. A on se možná časem někdo objeví.
"Yosh, jde se na to.." Pousmála jsem se a ještě se krátce protáhla, než jsem těžký vějíř shodila ze zad. Pro mne už byl lehký, zvykla jsem si na něj, ale ostatním by mohl přijít jako přebytečné závaží, mě ne. Byla to přece má zbraň! Zakřenila jsem se a opřela vějíř o stěnu, porozhlédla jsem se a vyhlédla si tři volné terče a postavila se naproti nim. Z brašničky jsem vytáhla několik shurikeů a kunaiů a rozložila si je v rukou. Vyskočila jsem do vzduchu a pak je naráz vyhodila. Jakmile jsem dopadla na zem, porozhlédla jsem se a zajásala! Skoro všechny totiž trefily střed terče!
Vzala jsem si dalších pár do rukou a zkoušela pilovat svou přesnost, dokud pro dnešek nebude perfektní.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Genin
Genin
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 70
Join date : 08.01.2012
Age : 31

Tréningové priestory Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory Icon_minitimePi február 10, 2012 11:32 pm

Přišla jsem do tréninkových míst. Už tu někdo byl. Stoupla jsem si ke stěne, kde už byl opřený vějíř. Zvědavě jsem si ho prohlédla. Vypadal težce. Ten komu patřil musel mít velkou sílu. Jedna dívka trénovala hod s kunaii a se shurikeny. Zůstala jsem na místě a sledovala jsem ji.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Minako Kyoko
Genin
Genin
Minako Kyoko


Počet príspevkov : 11
Join date : 01.02.2012

Tréningové priestory Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory Icon_minitimeSo február 11, 2012 11:19 am

Minako Kyoko

Už po sté jsem doskočila na zem a když jsem se tentokrát strefila přesně, kecla jsem si na zem a vydýchávala se. Pff, jestli tě dodělá tohle, tak to máš teda kondičku v háji.
Ještě chvíli jsem tam tak seděla a vydýchávala se, než jsem vstala a protáhla se. Když jsem se porozhlédla po svém vějíři, všimla jsem si poblíž něj jednu osobu. Dívku. Pousmála jsem se a pomalu tam došla.
"Zdravím!" prohodila jsem a vějíř si připásala zpátky na záda.
"Tebe neznám, jmenuji se Minako Kyoko a ty?" Představila jsem se nenuceně a natáhla k ní dlaň.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Genin
Genin
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 70
Join date : 08.01.2012
Age : 31

Tréningové priestory Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory Icon_minitimeSo február 11, 2012 5:23 pm

Skončila stréninkem. "Ahoj," usmála jsem se na ni. "Není to těžký?" zeptala jsem se zvědavě a naklonila hlavu na stranu. "Promiň," odstoupila jsem od zdi, abych se přestala opírat. "Jsem Shizuka Yoru. Moc mě těší." Také jsem k ní natáhla ruku a pevně ji stiskla.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Minako Kyoko
Genin
Genin
Minako Kyoko


Počet príspevkov : 11
Join date : 01.02.2012

Tréningové priestory Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory Icon_minitimeSo február 11, 2012 6:01 pm

Minako Kyoko

"I mě.." Přitakala jsem a pousmála se. Pak jsem nad její otázkou jen pokrčila rameny.
"Jak se to vezme, pro mě už není. Ale každá zbraň je v podstatě těžká, záleží jak se s ní zachází. Když ho nepoužívám, občas těžký je, ale na druhou stranu, kdyby byl příliš těžký nemohla bych s ním dělat to, co jsem se naučila.." Zakřenila jsem se, objasnila jsem to no, trošku divně, ale to nevadilo.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Genin
Genin
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 70
Join date : 08.01.2012
Age : 31

Tréningové priestory Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory Icon_minitimeSo február 11, 2012 6:11 pm

Poslouchala jsem ji. Abych pravdu řekla, tak mi to šlo jedním uchem dovnitř a druhým ven. Pokývala jsem hlavou. "Tak to máš pravdu." Měla jsem namysli, že každá zbraň je tak dobrá jak ji používá její uživatel.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Sponsored content





Tréningové priestory Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Tréningové priestory
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto RPG Game :: Herná miestnosť :: Yogangakure no Sato :: Herná miestnosť :: Vesnice-
Prejdi na: