Naruto RPG Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klasická RPG hra v štýle Naruto.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Bar a restaurace Yuki

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Riko
User
User
Riko


Počet príspevkov : 130
Join date : 28.09.2011

Bar a restaurace Yuki Empty
OdoslaťPredmet: Bar a restaurace Yuki   Bar a restaurace Yuki Icon_minitimeNe január 08, 2012 2:06 pm

Jedná se o bar jako normální.Najdete si všechno pití a i jídlo na které si vzpomenete
Návrat hore Goto down
Riko
User
User
Riko


Počet príspevkov : 130
Join date : 28.09.2011

Bar a restaurace Yuki Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bar a restaurace Yuki   Bar a restaurace Yuki Icon_minitimeNe január 22, 2012 9:38 am

Chirou Uchiha

Chirou dovedl mladíka jménem Kenji do restaurace v Yukigakure a dal objednat jídlo které bylo vyhlášeno za nejlepší v celé vesnici. Tak nějak doufal že to mladíkovi příjde vhod pro jeho žaludek. Vzpomínal si když tu on sedával se svým senseiem po velice těžkém tréninku nebo misi.
Tolik legrace kolik tu zažil a kolik vzpomínek zanechal. Kenji byl pro nějak jakousi nadějí po sobě něco zanechat. Když doma už téměř nikdo nevěří nebo snad ani neví že je stále naživu.
Návrat hore Goto down
Kenji
Genin
Genin
Kenji


Počet príspevkov : 72
Join date : 07.01.2012

Bar a restaurace Yuki Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bar a restaurace Yuki   Bar a restaurace Yuki Icon_minitimeNe január 22, 2012 9:53 am

Kenji Uchiha

Chiro mě přivedl k nějaké restauraci, který z venčí působila dosti obyčejně, ale tím pouze klamala. Interiér byl totiž velice hezký a zdobený různými ornamenty a vyřezávaným dřevěným nábytkem. Celé to působilo opravdu zvláštním dojmem. Avšak příjemným a relaxačním. Sedli jsme si ke stolu a sensei objednal nějaké jídlo, které jsem podle jména neznal. Proto jsem se chtěl nechat překvapit. Chiro vypadal dosti zamyšleně. Jako by se ztrácel ve vzpomínkách na tohle místo. Stalo se vám něco mistře? Optal jsem se trochu starostlivým hlasem.
Návrat hore Goto down
Riko
User
User
Riko


Počet príspevkov : 130
Join date : 28.09.2011

Bar a restaurace Yuki Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bar a restaurace Yuki   Bar a restaurace Yuki Icon_minitimePo január 23, 2012 4:20 pm

Chirou Uchiha

Jounin se usmál na svého studenta a nadechl se. ,,To nic jen jsem si vzpoměl na dny kdy mi bylo asi jako tobě.Brával mě sem můj sensei i se zbytkem mého týmu." usmál se nad tím docela do široka. ,,Pipadá mi to jako včera. Ale čas tak rychle plyne" zavzpomínal si muž ale to už donesli jídlo které dosti lahodně vonělo. Byli to jakési nudle s nějakou omáčkou ale i vzhledově tento pokrm vypadal dosti dobře.
,,Dobrou chut" popřál mistr když si bral své hůlky.
Návrat hore Goto down
Kenji
Genin
Genin
Kenji


Počet príspevkov : 72
Join date : 07.01.2012

Bar a restaurace Yuki Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bar a restaurace Yuki   Bar a restaurace Yuki Icon_minitimePo január 23, 2012 4:28 pm

Kenji Uchiha

Zamyšleně jsem ho poslouchal. Ach tak to je pro vás tohle místo jistě speciální. pousmál jsem se a po chvilce přinesli jídlo, do kterého jsem se hned nepustil. Nýbrž jsem nejprve nasál příjemnou vůni, ve které bylo cítit různá koření a zeleninu. Nakonec jsem, ale také vzal do ruky hůlky. Kterými jsem nudle začal jíst, nikoli však hltavě. Vychutnával jsem zvlášť každé sousto, jako by to bylo něco nového.
Návrat hore Goto down
Riko
User
User
Riko


Počet príspevkov : 130
Join date : 28.09.2011

Bar a restaurace Yuki Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bar a restaurace Yuki   Bar a restaurace Yuki Icon_minitimePo január 23, 2012 4:37 pm

Chirou Uchiha

Muž jedl dosti pomalu ale nakoc dojedl a jen mlčky hleděl na svého studenta na kterém bylo poznat že mu snad i chutná.
To muže více než těšilo. I on jednou ochutnal tento pokrm a od té doby ho jedl docela často i když vlastně netušil proč.
Venku již byla docela tma a tak v restauraci téměř nikdo nebyl až na pár lidí kterým se doma nechtělo vařit.
,,Pokud by jsi se chtěl na něco optat....." prohodil nakonec a jen dále mlčel. Jeho obličej byl jako vždy velice klidný a příjemný.
Návrat hore Goto down
Kenji
Genin
Genin
Kenji


Počet príspevkov : 72
Join date : 07.01.2012

Bar a restaurace Yuki Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bar a restaurace Yuki   Bar a restaurace Yuki Icon_minitimePo január 23, 2012 4:54 pm

Kenji Uchiha

Pomalu jsem také dojedl svou porci nudlí a hůlky odložil na patřičné místo. Chvíli bylo ticho, které narušilo jen občasné hlasitější klábosení dalších hostů. Byla to opravdová delikatesa. Potom mi sensei položil otázku na kterou jsem skoro čekal. Ehm po tom mém chabém dnešním výkonu mi je jasné, že potřebuji hodně trénovat. Pro jsem vás chtěl požádat zda by jste mi nepomohl trénovat můj Sharingan. Musím zlepšit svou schopnost vnímat pohyby nepřítele a zároveň i být schopen proti takovému útoku reagovat. Dokončil jsem svůj proslov a poté už jen mlčel a klidně čekal na odpověď. Ať již byla jakákoli.
Návrat hore Goto down
Riko
User
User
Riko


Počet príspevkov : 130
Join date : 28.09.2011

Bar a restaurace Yuki Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bar a restaurace Yuki   Bar a restaurace Yuki Icon_minitimeSo január 28, 2012 10:51 am

Chirou Uchiha

Jounin po nějaké době jen přikývl a napil se nějakého nápoje jenž mu byl přinesen. I on si dosti pochutnal.Slova jeho studenta ho dosti potěšil že je tak moudrý a uznal svoje nedostatky i když chirou je v jeho věku chápal dosti dobře.
,,Dobrá,budu mmuset jěště něco zařídit ale jakmile budeme mít další trénink najdu si tě" promluvil po nějaké době a usmál se.
Návrat hore Goto down
Kenji
Genin
Genin
Kenji


Počet príspevkov : 72
Join date : 07.01.2012

Bar a restaurace Yuki Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bar a restaurace Yuki   Bar a restaurace Yuki Icon_minitimeSo január 28, 2012 11:38 am

Kenji Uchiha

Vděčně jsem se na něj podíval a mírně předklonil hlavu na znamení úcty, k mnohem zkušenějšímu člověku. Moc vám děkuj, že souhlasíte. Dodal jsem stále při tom předklonu hlavy a přemýšlel, co bych měl dělat do té doby, než si na mě najde čas. Mezi tím přišla obsluha a odnesla naše misky a další nádobí pryč. Ještě jsem skrze ni poslal své uznání kuchaři a zároveň i obsluze samotné. Takže co bude následovat nyní sensei? Optal jsem se lehce zvídavým hlasem.
Návrat hore Goto down
Riko
User
User
Riko


Počet príspevkov : 130
Join date : 28.09.2011

Bar a restaurace Yuki Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bar a restaurace Yuki   Bar a restaurace Yuki Icon_minitimeSo január 28, 2012 9:08 pm

Chirou Uchiha

,,CO bude následovat?" zasmál se sensei od srdce. Tento mladík byl jako on když byl v jeho letech.
,,Teď bude následovat odchod domů a spánek.Myslím že by sis měl odpočinout" usoudil nahlas sensei.
,,Možná se mi povede ti zařídit misi" dodal snad proto aby mladík měl důvod se vyspat dobře. Ale to co řekl myslel zároveň smrtelně vážně.
Návrat hore Goto down
Kenji
Genin
Genin
Kenji


Počet príspevkov : 72
Join date : 07.01.2012

Bar a restaurace Yuki Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bar a restaurace Yuki   Bar a restaurace Yuki Icon_minitimeSo január 28, 2012 9:56 pm

Kenji Uchiha

V tom případě vám za vše děkuji a loučím se s vámi. Vstal jsem ze židle a potom ji za sebou zastrčil. Kývl jsem hlavou na rozloučenou a s rukami v kapsách se vydal z restaurace, do nočních ulic této vesnice. (přesun)
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Bar a restaurace Yuki Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bar a restaurace Yuki   Bar a restaurace Yuki Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Bar a restaurace Yuki
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto RPG Game :: Herná miestnosť :: Yukigakure no Sato :: Herná miestnosť :: Vesnice-
Prejdi na: