Naruto RPG Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klasická RPG hra v štýle Naruto.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Sairento Uchiha

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Sairento
Genin
Genin
Sairento


Počet príspevkov : 24
Join date : 13.01.2012
Age : 30

Sairento Uchiha Empty
OdoslaťPredmet: Sairento Uchiha   Sairento Uchiha Icon_minitimePi január 13, 2012 7:34 pm

Sairento Uchiha
(Význam mena Sairento: Tichý, tajomný...)

Věk:
11

Pohlavie:
Muž

Hodnosť:
Gennin

Podstata:
Katon

Místo původu:
Yogangakure no Sato (Presťahoval sa tam aj s rodinou, keď mu bolo asi 6 rokov, mal veľmi zlé vzťahy totižto so susedmi o ktorých veľmi nerád hovorí. Aj keď sa presťahoval do tejto oblasti tak sťažnosti od starých, ale už aj nových susedov na jeho adresu stále chodili, až si nakoniec po nejakom čase aj na to z rodinou zvykol a proste to už všetko ignoroval a mal na háku...)

Klan:
Sairento Uchiha A2aa3eb5fe_21585544_o2

Kekkei Genkai:
Sharingan 1 tomoe

Popis Kekkei Genkai:
Sharingan (v preklade kopírovacie oko) je dōjutsu kekkei genkai, ktoré sa prejavuje len u členov Uchiha klanu. Je to jedno z troch veľkých dōjutsu (大三瞳術, Daisan Dōjutsu), ostatné dve sú Byakugan a Rinengan. Sharingan býva prezívaný aj Nebeské oko (天眼, Tengan), vzhľadom k mnohým schopnostiam ktoré poskytuje užívateľovi.

Schopnosti Sharinganu sú rozdelené na dve časti: oko náhľadu (洞察眼, Dōsatsugan) a oko hypnózy (催眠眼, Saimingan).

Prvá zo síl Sharinganu je taká, že umožňuje užívateľovi vidieť tok chakry. Vďaka sharinganu užívateľ vie či je niekto pod genjutsu, a vie aj genjutsu rozoznať práve kvôli tomu že je vtedy tok chakry narušený.

Druhá najpoprednejšia schopnosť sharinganu dáva užívateľovi neuveriteľne jasnú vnímavosť, vďaka tomu ľahšie rozoznáva genjutsu a rôzne formy chakry, ale nie tak dobre ako Byakugan. Umožňuje užívateľovi snímať jemné detaily, umožňuje čítanie z pier a napríklad aj napodobňovať pohyby ceruzky. Keď sa Sharingan vyvíja, získava viac tomoe znakov, táto schopnosť sa vzťahuje aj na schopnosť sledovať rýchlo sa pohybujúce objekty dopredu, ktoré dávajú množstvo predpovedajúcich funkcií pre užívateľa, čo umožňuje užívateľovi vidieť obrazy nasledujúcich súperových pohybov zo sebe menších svalových napnutí a napätí na súperovom tele, protiútokoch a vyhnutí bez zbytočných pohybov. Avšak, aj keď užívateľ môže byť schopný vidieť a vedieť že útok príde, nemusí byť jeho telo schopné včas zareagovať.

Tretia a najznámejšia schopnosť Sharinganu je taká, že poskytuje užívateľovi zapamätať si a uložiť ľubovoľnú techniku ktorú Sharinganom zazrie, okrem techník ktoré sú založené na iných kekkei genkai. Užívateľ si môže zapamätať ninjutus, genjutsu a aj taijutsu, ktoré dokáže perfektne napodobniť. "Skopírované" taijutsu na ktoré užívateľ nemá fyzické predpoklady však o dosť viac unavuje telo užívateľa ako toho od koho taijutsu skopíroval.

Posledná bežne používaná schopnosť Sharinganu, keď je užívateľ schopný indukovať (vnútiť) do hlavy nepriateľa jedinečnú značku "hypnózi" ktorá zahŕňa, kroky a myšlienky na súpera. všetko po vnútení genjutsu pohľadom zo sharinganu do očí súpera...

Povaha:
Tichý a veľmi tajomný chlapec. Nikto vlastne nevie čo má rád a čo nie. Priateľov moc nemá, pretože nie je moc výrečný a z nikým sa teda nerozpráva, pri čom si ľudí moc k telu nepúšťa. Počúva len svojho senseia, rodičov a tých čo majú nejaké veľké meno vo svete shinoby. Nemá rád hlučných a trápnych ľudí. Tiež nemusí moc humor a zábavu. Pre neho je najkrajšie keď je ticho a keď mu niekto ten pokoj ruší, tak ho má aj sto chutí zabiť.

Fóbie:
Smrť

Sen:
Stáť sa shinobim o ktorom budú všetci vedieť a hovoriť si o ňom aj dávno po smrti...

Vzťahy:
Matka - Aiko Uchiha, robí v kvetinárstve...
Otec - Jun Uchiha, bývalý Chuunin, teraz shinoby, ktorý už nebojuje...
Sestra - Kirä Uchiha, zomrela pri pôrode...

Štýl boja:
Jeho stýľ je viac taký no, viac používa svoj Sharingan a Ninjutsu. No nemôžme zabudnúť ani na jeho rýchlosť, ktoré je výborná a preto používa, menej ako Ninjutsu, ale predsa používa aj trochu Taijutsu.

-Taijutsu:
Celkom slušné ten základ toho všetkého vie, a používa ho näjma keď je súper zvyknutý bojovať viac na diaľku ako na blízko...
-Ninjutsu:
Výborná úroveň, používa ho stále a veľmi sa na neho spolieha...
-Genjutsu:
Hm...má šťastie že má sharingan lebo vie aspoň trochu, ale je tam stále čo zlepšovať a v tomto smere je toho zlepšovať určite najviac...

- Zbraň, vybavenie:
Kunaie, výbušné lístky, dymové bomby, pár shurikenov a samozrejme jeho obľúbená zbraň v tomto veku Fuuma Shuriken...
Spoiler:

Vzhľad:
Chlapec strednej postavy, samozrejme čo sa týka výšky a aj širky. Má modré no možno trochu viac tmavšie oči, čierne stredne krátke vlasy...

Hmotnosť:
56 kg

Výška:
161 cm

Zvláštnosti:
Nosí na pravej ruke prsteň rodiny, ktorý sa u neho predáva každému dieťatu, ktoré dovrší 10 rokov a na pravej ruke má vytetovaného draka...
Sairento Uchiha Tetovani-drak-4

Oblíbené:
1. Ticho, jednoznačne jeho najobľúbenejšia vec je ticho a pokoj od detí, ktoré sa chcú hrať. Tento čas rás strávi niekde pri rieke kde leží, pozerá na oblohu a počúva pískot vtákov...
2. To je tréning. Keď môže byť zo svojím senseiom na cvičisku a precvičovať nové jutsu...
3. Zbrane, rád chodí do obchodu a pozerá zbranie aké sa mu hodia na tréning alebo boj...

Neoblíbené:
Hluk a deti, ktoré sú trápne, proste toto najviac neznáša...

Hlášky postavy:
- Si trápny/trápna...
- Nepleť sa mi do cesty lebo ťa zabijem...

Životopis postavy:
Narodil sa ešte keď jeho rodina žila vo vesnici Rejendo, kde je aj jeho klan Uchiha do dnes. No pri pôrode čo sa dozvedel neskôr zomrela jeho sestra Kirä, a tak sa uzavrel a stal sa z neho tichý a tajomný človek. No kým ešte nevedel o tom že jeho sestra zomrela tak bol veľmi usmievavý a zábavný. S každým dieťatom sa rád hral, miloval kvetiny, v ktorých robila jej maminka. Pamätá si stále na to ako sa mu to tam páčilo, keď tam vošiel tá nádherna vôňa, krásne žlté steny a hlavné svoju milovanú starku, ktorá mu vždy dala nejakú tu sladkosť. No v tom sa jedneho dňa práve dozvedel tú správu a všetko sa zmenilo. Uzavrel sa a nikým sa už nechcel hrať, nikoho už nepočúval iba svoju mamu a otca. Nikoho si vo vesnici a v klane nevšímal, síce sa mu všetci zdravili a chválili ho aký je šikovný, ale on to proste ignoroval a robil že sú duchovia ako keby. Možno aj kvôli tomu ho začali vo vesnici a v klane všetci odcudzovať že k ním nepatrí a že je to divné dieťa. Ľudia čo kedysi milovali to dieťa zrazu sa zmenili a úplne sa k nemu a celej jeho rodine otočili chrbtom, začali si jeho meno viac brať do úst, neboli to už slová chváli, ale slová, ktorá nikto nechce počuť určite na svoju adresu, ale jeho postava to proste ignorovla a tak pomalinky začali urážať jeho matku že je to jej vina, otca začali všetci v klane ohovárať ba čo viac začali sa pomalinky sťažovať aj jeho starý rodičia ktorý začali chodiť ku nim domov, no neskončilo to len pri širšej rodine, nakoniec začali chodiť už aj cudzí ľudia z vesnice. Takto sa pri jeho dverách za rok aj pol vystriedalo asi 250 ľudí. Keď to už rodina nemohla viac znášať tak sa nahnevala a odcestovala do dediny, kde ich každý z láskou privítal a kde malý otvorené dvere. No čo čert nečakal, starý rodičia a aj bývaľí susedia zo starej vesnice Rejenda chodili aj tam ho otravovať plus na vyše už sa pridali na jeho adresu sťažovať aj ľudia už z novej vesnice. Väčšinou to boli vety že ako si to môže dovoili povedať dievčaťu že je trápne, že by sa malo začať správať rozumnejšie, potom že ich deti chodia domov z modrinami čo sa stále bijú. Myslel som si že už sa to bude len zhoršovať a že budem sa musieť zase odsťahovať, ale v tom do vesnice prišiel muž z klanu Uchiha, ktorý vyhľadal ma a ponúkol mi že ma bude trénovať. Veľmi rád som to hneď prijal. Vtedy sa ako som sa dostal do rúk svojho senseia som si povedal že sa všetkým za toto pomstím čo mi robili. Že budú poznať moje meno už keď budem 100 rokov po smrti, že pri mojom mene im prejde mráz po chrbte. Začal som teda poriadne trénovať, makal som aj 24 hodín kuse len aby som mohol splniť svoj sen. Po nejakom čase som sa dostal do akadémie a prešiel som ňou. Keď som prišiel domov tak na mňa čakala matka s mojou obľúbenou myskou ramenu a otec vo svojom bývalom obleku shinobyho, ktoré nosil ešte keď bol Chuuninom vo vesnici Rejenda. No čo bolo hlavné stal som sa už geninom, shinobim ktorý už začína plniť prvé ľahké missie, pri čom začala moja cesta shinoby. Cesta na kotrej sa chcem stať slávnym a známy celému svetu shinoby...

-Obrázok:
Sairento Uchiha 394266_1268165117996_full

Techniky:
Katon: Housenka no Jutsu
Katon: Ryuuka no Jutsu



Naposledy upravil Sairento dňa Pi január 13, 2012 8:19 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Hiroshi Yatoshi
Admin
Admin
Hiroshi Yatoshi


Mise : Zkouska
Počet príspevkov : 746
Join date : 07.02.2011

Sairento Uchiha Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sairento Uchiha   Sairento Uchiha Icon_minitimePi január 13, 2012 7:53 pm

Celkom pekné ale poprosím o doplnenie príbehu postavy, pretože minimálna dĺžka príbehu je 20 riadkov. Nie je to nič hrozné takže trochu sa ešte posnaž a potom odo mňa dostaneš zelenú.
Návrat hore Goto down
https://naruto-game.slovakforum.net
Sairento
Genin
Genin
Sairento


Počet príspevkov : 24
Join date : 13.01.2012
Age : 30

Sairento Uchiha Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sairento Uchiha   Sairento Uchiha Icon_minitimePi január 13, 2012 8:22 pm

Snaď je to už v pohode...Smile
Návrat hore Goto down
Riko
User
User
Riko


Počet príspevkov : 130
Join date : 28.09.2011

Sairento Uchiha Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sairento Uchiha   Sairento Uchiha Icon_minitimeSo január 14, 2012 8:21 am

Ok.Velice zajímavé ale ode mne máš povoleno :-)
Návrat hore Goto down
Hiroshi Yatoshi
Admin
Admin
Hiroshi Yatoshi


Mise : Zkouska
Počet príspevkov : 746
Join date : 07.02.2011

Sairento Uchiha Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sairento Uchiha   Sairento Uchiha Icon_minitimeSo január 14, 2012 1:14 pm

Povolené
Návrat hore Goto down
https://naruto-game.slovakforum.net
Sponsored content





Sairento Uchiha Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sairento Uchiha   Sairento Uchiha Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Sairento Uchiha
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kenji Uchiha
» Byt: Kenji Uchiha
» Takeru Uchiha

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto RPG Game :: Důležité informace :: Charaktery-
Prejdi na: