Naruto RPG Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klasická RPG hra v štýle Naruto.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Akio Korioshi

Goto down 
AutorSpráva
Akio Korioshi
Genin
Genin
Akio Korioshi


Počet príspevkov : 63
Join date : 09.01.2012
Age : 29
Bydlisko : Jihomoravský kraj

Akio Korioshi Empty
OdoslaťPredmet: Akio Korioshi   Akio Korioshi Icon_minitimeSo február 11, 2012 1:44 am

Zde bych si rád psal techniky, které jsem si vytvořil a které bych se třeba později mohl učit. Nenapadlo mě, kam jinam tento topic dát, ale... jestli pak pro to, třeba něco speciálně vytvoříte, budu rád, když mě tento topic tam přesunete Smile
Tady je jen jedna technika, která je spíše pro zkoušku a je taková jednodušší, ale mám mnohem více nápadů a i na lepší Smile



Akio Korioshi 100px-Nature_Icon_Ice_svg
Hyouton


Akio Korioshi HyoutonIceRelease Hyouton: Yumo
Český název: Sněžný oblak
Typ jutsu: Ninjutsu
Úroveň: C-rank
Popis: Uživatel po složení pečetí vyplivne z úst oblak sněhu, který jej celého zakryje, stejně jako blízké okolí.
Výhody: Sníh je chladný, neprodyšný a navíc, dost oslepující. Funguje na podobném principu jako mlha v Kiri, ale není tak hustý a je prohlédnutelný sharinganem i byakuganem. Může se použít, jak na obranu, tak i útok. Soupeře lze tím na chvíli oslepit...
Zápory: Jutsu je krátkodobé, působí spíš jako prostředek k útěku nebo poskytovatel dalšího času, pro uživatelův další krok.
Uživatel jutsu: Uživatelé Hyoutonu, většinou z Yuki (Může se vyskytnout však i jinde - jen málo pravděpodobné).
Návrat hore Goto down
 
Akio Korioshi
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Akio Korioshi
» Klan Korioshi
» Klan Korioshi
» Motoko Korioshi

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto RPG Game :: Off topics :: Off topic-
Prejdi na: