Naruto RPG Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klasická RPG hra v štýle Naruto.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Takeru Uchiha

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Takeru Uchiha
User
User
Takeru Uchiha


Počet príspevkov : 1
Join date : 13.02.2012

Takeru Uchiha Empty
OdoslaťPredmet: Takeru Uchiha   Takeru Uchiha Icon_minitimePo február 13, 2012 5:48 pm

Meno:
Takeru

Priezvisko:
Uchiha

Pohlavie:
Muž

Povaha:
Je slušný a pokojný.Často nechce ukazovať svoj intelekt no v nevyhnutných situáciách ho používa často.

Vek:
17

Hodnost:
Genin

Klan:
Uchiha

Kekkei genkai:
Mangekyou Sharingan - Takeru Uchiha Images?q=tbn:ANd9GcTJTU2DqCq3NoswUREvhWECskFJRYmNRVwAPABzOvUMW5B_twMNWCOwZ5zVEA
Sharingan (znamená "Kopírovacie oko") je kekkei genkai členov klanu Uchiha, aj keď nie všetci z nich dokázali túto schopnosť používať. Sharingan sa najskôr vyvinul zByakuganu, ale dáva uživateľovi iné schopnosti a iný typ zraku.
Najznámějšia schopnosť Sharinganu je skopírovanie a zapamätanie techník, ktorých uživateľ pomocou Sharinganu vidí. Môže skopírovat ninjutsu,genjutsu aj taijutsu s perfektnou presnosťou, čo dovoľuje uživateľovi použiť tieto techniky ako jeho vlastné. Ale k tomu musí mať uživateľ Sharinganu potrebné dovednosti.

Sharingan tiež poskytuje uživateľovi neuveritelne jasné vnímanie a dovoluje mu ľahko sledovať rýchle sa pohybujúce objekty a dokonca predpovedať ich nasledujúce pohyby. Schopnosť sledovať a predpovedať pohyb je veľkou mierou založený na schopnosti jednotlivca, málo skúsený uživateľ s tím má veľké problémy. Plne vyvinutý Sharingan môže sledovať všetko, aj tích najrýchlejšách oponentov, dokonca aj keď sám uživateľ nemôže dosiahnuť rovnakej rýchlosti. Môže tiež prehliadnuť cezgenjutsu a sledovat tok chakry, ale nie tak dobre ako Byakugan.
Dalšia jedinečná schopnosť Sharinganu je hypnóza, ktorá protivníkovi vsugeruje pohyby a myšlienky. Toto spojenie s ostatními vlastnosťami Sharinganu umožňuje uživateľovi dokonale napodobovať každý pohyb nepríateľa a dokonca ich robiť skôr než on, čo sa potom javí, ako by uživateľ Sharinganu viděl do budúcnosti.
Sharingan je sice dedičný, ale je možné preoperovať oko so Sharinganom druhej osobe, ako to bolo v prípade Hatake Kakashiho, ktorý získal Sharingan od svojho zosnulého kamaráta,Obita Uchihy. Ale takto získaný Sharingan má svoje nevýhody, nejde ich vypnúť, pokiaľ sa dlho používa, spotrebuje príliš energie a uživateľ omdlie. U členov klanu Uchiha je spotreba energie Sharinganom minimálna.
Mangekyou Sharingan je vyššia forma Sharinganu. Mangekyou Sharingan sa vyznačuje iným vzhľadom než normálny Sharingan. U každého užívateľa vyzerá Mangekyou Sharingan inak, najskôr to závisí na tom, ako je získaný. Tí, ktorí majú dosť sily na to, aby ho získali, musia urobiť veľkú obeť - napríklad Uchiha Itachi zabil svojho najbližšieho priateľa, Shisui Uchihu.

Podstata:
Katon
Suiton
Raiton - (to nie je moja podstata no viem okopírovať jutsu)
Dotton - (to nie je moja podstata no viem okopírovať jutsu)

Vyška:
160 cm

Vaha:
62 kg

Dedina:
Potulní ninja

Príbeh:
Narodil som sa v nejakej chalúpke.Vyrastal som tam len z vlkom ktorý sa o mňa staral.Bol som dieťa divočiny.Vedel som perfektne liezť po strome, šplhať, loviť a robiť ďalšie činnosti.Vôbec som nevedel o žiadnom svete s ninjami.Nemal som ani pojem o čase pretože som vyrastal v lese kde nebolo vidno či je deň alebo noc.Jedného dňa sa vtáky správali čudne stále len niekde lietali a plašili sa.Večer som si išiel ľahnúť a zobudil som sa na zápach.Bol to čudný zápach.Dokonca som ho videl.Bol to dym!Rýchlo som vstal a začal sa obzerať.Vlk tu nebol a všade svetielkovalo červeno oranžové svetlo.
Dvere som nevedel otvoriť a tak som ich vykopol.Zrazu som odskočil a dnu sa valil oheň.Celý východ bol v plameňoch.Okno som nemal len malé dierky ktoré mi vetrali.Bol som v pasci, nemohol som sa dostať von.Alkohol ktorým som si liečil rany explodoval a mňa to odhodilo do steny.Vydel som aku dnu skočil vlk no pri tom výbuchu aj on odletel a oheň ho spálil.Nedokázal som sa pohnúť, no strašne som mu chcel pomôcť.Vedel som, že toto je koniec.No mýlil som sa!
Takeru Uchiha Images?q=tbn:ANd9GcTBHh50AVVV-YOy3MYVLLTSQjtuY3HpgjEEZII183_8eryNuhPA
Takeru Uchiha Images?q=tbn:ANd9GcQ3qOEFBdp-bIf97PicUYqrur0GhZxaRQyrV_kF93iiSpj97Q4y
Prebral som sa zo silnými bolesťami.A pri mne sedel nejaký muž z maskou.Zľakol som sa a chcel vstať no nemohol som.“Prestaň, máš veľké popáleniny!“Povedal mi neznámi muž.“K... kto ste?“Povedal som vystrašene a zmetene.“Ja som iba muž ktorý ťa zachránil.“Pozrel som sa na jeho masku a na oči.No jedno mu nebolo vidno.Maska nemala otvor na druhé oko.A to prvé mal červené.Nepovedal som ani slovo.Strašne to bolelo a ja som bol dezorientovaný.Poobzeral som sa po miestnosti a nikto iní tam nebol.Potom muž vstal a bez slova odišiel.Chvíľu som bezvládne ležal a potom zaspal.Prebral som sa už v inej miestnosti.Niečo pípalo a ja som bol priviazaní a stôl.Už som nemal popáleniny.Pozrel som sa na ruky a v nich som mal nejaké veci.Potom vošiel do miestnosti muž.Mal na sebe kapucňu a okuliare a bol veľmi nesympatický.“A ty si zas kto?Čo so mnou chcete?“ Zreval som po ňom a začal sa hádzať.“Kľud chlapče, všetko sa dozvieš keď nadíde čas.“Čudne sa na mňa pozrel a stlačil nejaké tlačítko na stroji vedľa neho a mňa začalo uspávať.Posledné čo som videl bola tá jeho škaredá tvár.
Takeru Uchiha Images?q=tbn:ANd9GcQzDmZdbekMb-UBQAm57pOcogHLqWRQNOB8Bl0uX2BHZAdH4aEU
Začul som klopkanie a strhol sa zo spánku.Utrel som si slinu a vstal.Opäť som bol v tej miestnosti ako pred tým.Na oceľových dverách sa otvorilo okienko a tam bol opäť ten chlap v maske.“Konečne si hore!Tu máš najedz sa!“Dal mi dnu misku z jedlom ktorú som do seba len hodil a utrel si ústa.“Prečo ma vezníte?“On len zavrel okienko a odišiel. Minúty mi pripadali ako hodiny, hodiny ako dni a dni ako roky.Všetko išlo strašne pomaly a ten muž z maskou ma aj trénoval.Zistil som, že moja podstata je Katon a Fuuton.Rozvíjal som svoje schopnosti a muža som si obľúbil.Nechcel mi nič hovoriť o tom čo je a čo robí.Boli dni keď sme vyšli aj von z „cely“.
Takeru Uchiha Images?q=tbn:ANd9GcSpZJR1CnwrlwsT9jgZ6RtCeBU72gR6w-K49LKpPncw0qzaA3tXzRQa51SEcg
Raz som videl aj muža ktorý mal taký istý plášť ako mal Tobi.Áno konečne mi povedal ako sa volá.Dokonca mi povedal, že ten koho som videl je Itachi Uchiha užívateľ sharinganu.“Používa sharingan, tak isto ako ho používam ja a máš ho aj ty!“Neveril som čo povedal.“Ak som sa to dobre naučil tak sharingan je Kekkei Genkai klanu Uchiha ktorý bol ním vyvraždení tak ako ho môžem mať ja?“Tobi si sadol ku stromu a naznačil mi aby som si k nemu sadol.“Vieš, ja som tvoj otec.“Striaslo ma no aj ma to trochu potešilo.(čo? On je môj otec?)Vôbec mi to nedávalo zmysel.Akonáhle som vošiel v ten deň do cely tak som už Tobiho nevidel.Jedlo mi nosil Itachi.Občas sa so mnou aj porozprával a Tobim.No raz mi prezradil ako to, že je môj otec.“Vieš pri pôrode tvoja matka zomrela a zatiaľ sa o teba staral on kým si nemal 4 roky potom ti vymazal pamäť.Mňa sa nepýtaj ani ja neviem ako.A potom sme ťa sledovali každí deň.“(Takže ja som bol sledovaní?)Poďakoval som mu za všetko.

No jedného dňa sa všetko začalo meniť.Ja som objavil sharingan a ďalej ho rozvíjal.Rozvinul som si ho až na tretí stupeň.Už som nedostával jesť.Podarilo sa mi dostať von z cely a celé chodba bola od krvi.Prešiel som až na koniec chodby kde boli pootvorené dvere.Otvoril som ich a tam bol nejaký muž v tom istom plášti od krvi.
Takeru Uchiha Images?q=tbn:ANd9GcQvKm8EIdBYsJfhKBudmbqTyqDJWn01ZMsnbMz2b-p1KceNvqARfg

Bol mŕtvi.Rozbehol som sa miestnosťou k východu.Dvere boli zablokované a ja som ich musel vybiť.Podarilo sa mi to a to čo som videl ma prekvapilo.Všetko bolo zničené a stál tam nejaký muž.Podišiel som bližšie a videl som kamaráta.Bol z vedľajšej cely.Stále sme sa rozprávali lebo múry boli dosť tenké.Vždy sme chodili vonku s Tobim mi dvaja.No teraz som ho nespoznával.Bol celý od krvi a nevyzeral presne ako on.Mal niečo na hlave.Ako keby tetovanie a ruky mal obrovské.Všimol si ma a vyrazil proti mne. Vy blokoval som ho a pomocou sharinganu 3 tomoe ktorý sa mi objavil v bitke som ho porazil.Získal som Mangekyou Sharingan no za akú cenu.Musel som zabiť priateľa aby som prežil.Začal som sa nenávidieť a trpel som.No nakoniec som sa z toho po dlhom čase dostal a stal sa slobodným.Slobodným a vedel som, že už mi nikto rozkazovať nebude.

Vybavenie:
Zadné púzdro - 1 ks.
Ochranná čelenka - 1 ks.
Krvné pilulky - 13 ks.
Katana - 1 ks. Takeru Uchiha Images?q=tbn:ANd9GcRHmQe8rEgb_i5Abj2cQpLHV3U3cs-GkD9yynCNowD-9_1vtfFWAHuLxAE
Shurikeni - 30 ks.
Kunaie - 25 ks.

Techniky:
Katon: Hibashiri Živel oheň: Rychlý oheň úroveň B
Suiton: Seibun Houfutsu Živel voda: vodní koule úroveň B
Tsukuyomi Měsíční Čtenář neznámé
Návrat hore Goto down
Riko
User
User
Riko


Počet príspevkov : 130
Join date : 28.09.2011

Takeru Uchiha Empty
OdoslaťPredmet: Re: Takeru Uchiha   Takeru Uchiha Icon_minitimeNe február 19, 2012 8:41 pm

NEPOVOLENO!!!!!!

1.Životopis!Přečti si prvně příběh celého fora!!!!!
2.MS(Mangekyou Sharingan): Na hodnosti Gennin? Neexistuje!
3.Podstata:Na hodnosti gennin můžeš ovládat pouze jeden element! (viz pravidla)
4.Techniky: Jak jsem řekla dva elementy ti nikdo nepovolí.A na začátku gennina 2 B techniky? prober se.

Takže moje rada zní: Přečti si příběh fora a také pravidla! Koukni se na kostru charakteru a charakter dělej podle kostry!
Dokud to neupravíš nemohu ti to povolit v žádným případě. Uvědom si prosím že jsi vyšel Akademii a je z tebe čerstvý gennin.Tohle je podle mě moc Hardcore.
Návrat hore Goto down
 
Takeru Uchiha
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kenji Uchiha
» Byt: Kenji Uchiha
» Sairento Uchiha

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto RPG Game :: Důležité informace :: Charaktery-
Prejdi na: