Naruto RPG Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klasická RPG hra v štýle Naruto.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Samostatná časť sídla klanu Endo

Goto down 
3 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
Toshio Endo
Genin
Genin
Toshio Endo


Počet príspevkov : 36
Join date : 15.09.2011

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Icon_minitimeNe január 22, 2012 9:48 pm

First topic message reminder :

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 1
Návrat hore Goto down

AutorSpráva
Toshio Endo
Genin
Genin
Toshio Endo


Počet príspevkov : 36
Join date : 15.09.2011

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Icon_minitimePo január 23, 2012 8:45 pm

Toshio Endo

,, Aha takže to už je logické." odpovedal a poškrabal sa po hlave.,, Možno neodolal tak pekným rukám ako sú tie tvoje." pokrčil ramenami a pozrel na svoje dlane.,, Mňa ešte ani trochu nepohrýzol." dodal a bolo na ňom vidno sklamanie.,, Škoda." zasmial sa.,, Takže izba sa páči?" spýtal sa.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Genin
Genin
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 70
Join date : 08.01.2012
Age : 31

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Icon_minitimePo január 23, 2012 8:55 pm

Prst jsem si strčila do pusy. "Chceš, abych tě kousla místo něho?" navrha jsem. Posadila jsem se na gauč. V puse jsem pořád měla kovouvou chuť. "Jo, líbí. Je až moc velká na mě," pousmála jsem se.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Toshio Endo
Genin
Genin
Toshio Endo


Počet príspevkov : 36
Join date : 15.09.2011

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Icon_minitimeUt január 24, 2012 9:38 am

Toshio Endo

,,Hmmm." zamyslel sa nad týmto nápadom.,, Keď tak nad tým premýšľam nie je to zlý nápad ale len v prípade, že ma neuhryzneš práve do prsta." zasmial sa Toshio pokojne.,, Tak aspoň sa máš kde hrať s hafánkom. Ja už som si tak zvykol, že ani tento komplex mi nepripadá veľký. Sila zvyku." pokrčil ramenami.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Genin
Genin
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 70
Join date : 08.01.2012
Age : 31

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Icon_minitimeUt január 24, 2012 9:53 am

"A kam by sis přál kousnout?" zeptala jsem se. Pořád jsem si cucala prst. Po chvíli jsem ho vyndala z pusy a divala jsem se na kapku krve, která se z ranky vyronila. "Asi se na to zvyknout, ale pro mě je to nezvyklé," dodala jsem.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Toshio Endo
Genin
Genin
Toshio Endo


Počet príspevkov : 36
Join date : 15.09.2011

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Icon_minitimeUt január 24, 2012 5:42 pm

Toshio Endo

,,No tak nejaké to miesto do ktorého by si sa mohla zahryznúť by sa našlo." pousmial sa.,, Ale radšej budem ticho, pre vlastné bezpečie." dodal pokojne a pohodlne sa posadil a zaujal relaxačnú pozíciu.,, Časom si fakt zvykneš inak si na niečo alergická?" spýtal sa.,, Aby som ťa neotrávil, možno." usmial sa.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Genin
Genin
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 70
Join date : 08.01.2012
Age : 31

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Icon_minitimeUt január 24, 2012 5:48 pm

"No, to bude asi na arogantní lidi," zamyslela jsem se. Dál mě už nic nenapadalo, ani nějaká trefná narážka. Pro sebe jsem si pokrčila rameny.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Krumla-chan
Genin
Genin
Krumla-chan


Počet príspevkov : 622
Join date : 07.02.2011

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Icon_minitimeSt január 25, 2012 7:56 pm

Natsuki

O malinkú chvíľku som dorazila až k dverám kam som mala doniesť zásielku. Nešla som ani hlavným vchodom pri bráne sídla klanu. Existovalo kopec skrytých uličiek či skratiek cez strechy a podobne než aby som využívala takú obyčajnú cestu. Chvíľku som sa vydýchavala no v momente keď som dych znova popadla, zodvihla som jednu ruku a silno som zabúchala na dvere, aby ma bolo počuť, veď ktovie kde sa ľudia v tomto "paláci" nachádzajú
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Genin
Genin
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 70
Join date : 08.01.2012
Age : 31

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Icon_minitimeSt január 25, 2012 8:21 pm

Seděla jsem tam a mlčela. Bylo to takové nepříjemné. Sice jsem měla ráda ticho, ale ne zas takové. Uslyšela jsem někoho zaklepat. Vyskočila jsem z gauče. "Jdu tam!" zvolala jsem a už mě nebylo. Až u dveří jsem si uvědomila, že to není můj dům a že tam nemám co dělat. Jelikož jsem byla u dveří, tak jsem to hodlala dokončit. Otevřela jsem dveře. Usmála jsem se. Než však jsem stačila něco říct, tak jsem uslyšela psí štěkot. Začala jsem poskakovat, abych toho mrňouska nezašlápla! Špatně jsem došlápla na nohu a začala jsem padat. Balíček co držela ta dívka skončil na zemi a my taky. Teda já jsem skončila na ní. Měla jsem měkké přistání a ta zmrzlina také spíš skočila na nás než na zemi.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Krumla-chan
Genin
Genin
Krumla-chan


Počet príspevkov : 622
Join date : 07.02.2011

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Icon_minitimeSt január 25, 2012 8:38 pm

Natsuki

Pozerala som sa na Shizuku viac menej.. dosť.. zarazene. Chcela som zo seba niečo vykoktať no v momente keď na mňa spadla a povalila ma na zem, som bola úplne bezbranná ! Síce to nebolo zrovna najpríjemnejšie dopadnúť na kachličky, Shizuka hocijaký nepríjemný pocit hneď zahnala. No.. s výnimkou toho že mi časť zmrzliny pristála priamo na hlave. E..et..etoo.. uhm.. začala som pri čom moja tvár celkom rýchlo naberala na nervozite a červeni. Nebývala som takáto nervózna no .. popravde som si moje prvé stretnutie zo Shizu-chan predstavovala tak troška inak.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Genin
Genin
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 70
Join date : 08.01.2012
Age : 31

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Icon_minitimeSt január 25, 2012 8:44 pm

Rychle jsem se vyškrabala zpátky na nohy. Byla jsem červená! "Gomene! Gomene!" začala jsem se rychle omlouvat. "Moc mě to mrzí!" měla jsem skloněnou hlavu od té trapné situace. Nevěděla jsem, co na to říct. Omlouvat jsem se mohla pořád dokola a nestačilo by to.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Krumla-chan
Genin
Genin
Krumla-chan


Počet príspevkov : 622
Join date : 07.02.2011

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Icon_minitimeSt január 25, 2012 8:47 pm

Natsuki

Keď sa zo mňa vyškriabala tak som sa len zaprela o ruky a presunula sa do takého sedu. Chvíľku som na ňu ešte valila pohľad no následne som sa len usmiala. Mohlo to vyzerať divne, keď som mala o ksicht rozflákanú zmrzlinu. N..nič sa nestalo.. zazubila som sa a snažila som si rukou zotrieť z hlavy tú zmrzku, jediné čomu som dopomohla bolo to, že som ju teraz mala aj vo vlasoch a vlastne už aj na rukách takže som od nej mala všetko čo som si chcela "očistiť" alebo oprášiť.. bola som však zvedavá ktorý psychopat si tej zmrzky toľko objednával.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Genin
Genin
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 70
Join date : 08.01.2012
Age : 31

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Icon_minitimeSt január 25, 2012 8:54 pm

Naneštěstí jsem nebyla moc od té zmrzky. Jen jsem se trochu zašpinila na tričku. Ale ta dívka jí měla plné zuby. Vypadalo to docela komicky. Začala bych se i smát, kdybych se nepropadala hanbou. "Gomene," zopakovala jsem. Nervózně jsem si svírala ruku. Ani ve snu by mě nenapadlo, že se dostanu do tak trapné situace. "Jjejestli chchceš, tatak sse mmůžeš jjít uummýt," vykoktala jsem ze sebe.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Krumla-chan
Genin
Genin
Krumla-chan


Počet príspevkov : 622
Join date : 07.02.2011

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Icon_minitimeSt január 25, 2012 9:03 pm

Natsuki

Ehm.. hai.. ak ma takto uvidí šéf tak.. tak je po mne. Zasmiala som sa takým sileným spôsobom, očividne som to myslela smrteľne vážne. nakoniec som sa však znova zatvárila tak pojašene a pobláznene. Postavila som sa zo zeme a jedným "cupnutím" som stála iba kúsok od Shizu. Nemusíš sa toľko ospravedlňovať.. bola to aj moja blbosť, a uhm, len tak mimochodom som Natsuki, volaj ma ako chceš. Zaškerila som sa a len som čakala kým mi ukáže miesto kde, sa môžem umyť.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Genin
Genin
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 70
Join date : 08.01.2012
Age : 31

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Icon_minitimeSt január 25, 2012 9:11 pm

"Měla jsem si dávat větší pozor! Kdybych tak pitomně neuskakovala, tak by se to nestalo," povzdechla jsem si. Zvedla jsem ruku a prst jsem namočila do zmrzliny, co měla ještě stále na hlavě. Prst jsem si olízla. "Hm... dobrá," dodala jsem. Otočila jsem se. "Pojď za mnou. Někde koupelnu snád najdeme," zamířila jsem do domu. "A já jsem Shizuka," řekla jsem, když jsem poskakovala po schodech nahoru.
Zkusila jsem první dveře. Nebyla to koupelna. Tak druhé, zase nic. Zastavila jsem se u třetích. Jak se říká do třetice všeho dobrého. Otevřela jsem je. "Tak prosím," rukou jsem ukázala dovnitř zatímco jsem zůstala stát venku. "Osušku hned přinedu!" nechala jsem ji tam a utíkala pro osušku.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Krumla-chan
Genin
Genin
Krumla-chan


Počet príspevkov : 622
Join date : 07.02.2011

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Icon_minitimeSt január 25, 2012 9:16 pm

Natsuki

Cupkala som za ňou, teda, bola som vo vnútri tohto sídla prvý krát v živote. Ani som netušila že tu býva, vlastne som si myslela že sa sem musela nasťahovať len pred chvíľou. Po nejakom čase sme konečne našli kúpeľnu a ja som len tak zvesela prikývla. Arigato, začivríkala som a v momente som sa pustila k umývadlo. Po tom čo som si poriadne vyumívala ruky, začala som si z vlasov rozväzovať korálky, šatku a rôzne pásiky a exotické ozdoby. Trvalo mi to naozaj dlho, za ten čas som si o vlasy znova stihla zašpiniť ruky !!
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Genin
Genin
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 70
Join date : 08.01.2012
Age : 31

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Icon_minitimeSt január 25, 2012 9:21 pm

Doběhla jsem do pokoje. Začala jsem se hrabat ve skříni. Konečně jsem našla osušku. Rozeběhla jsem se zpátky do koupelny. Zaklepala jsem. "Jdu dovnitř," a hned jsem otevřela a šla jsem za ní. Byla u umyvadla a umývala se. "Měla jsi jít do sprchy!" zakroutila jsem hlavou a zároveň jsem ji podávala osušku.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Krumla-chan
Genin
Genin
Krumla-chan


Počet príspevkov : 622
Join date : 07.02.2011

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Icon_minitimeSt január 25, 2012 9:24 pm

Natsuki

Trocha spýtavo som sa na Shizuku pozrela keď znova vstúpila. A múžu ? .. spýtala som sa akoby nič no radšej som si uterák ešte nebrala. Teraz práve mala prísť fáza umytie vlasov ktoré boli od zmrzliny celé nejaké lepkavé a ušmutlané.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Genin
Genin
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 70
Join date : 08.01.2012
Age : 31

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Icon_minitimeSt január 25, 2012 9:27 pm

"Ne, že můžeš. Musíš!" zavelela jsem. Usmála jsem se na ni. "No tak já tě tu nechám osamotě. Kdyby jsi něco potřebovala, tak zakřič," ručník jsem položila na topení a odcházela jsem. Ve dveřích jsem se ještě zastavila a čekala jestli neco nebude chtít. Také jsem byla od zmrzliny, ale ne jako ona, tak jsem mohla počkat.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Krumla-chan
Genin
Genin
Krumla-chan


Počet príspevkov : 622
Join date : 07.02.2011

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Icon_minitimeSt január 25, 2012 9:32 pm

Natsuki

Uhm.. tak hai. Zamumlala som pri čom som ešte chvíľku čakala kým odíde. Nie že by mi vadila, proste som sa cítila malinko zahanbene už lne z celej tej situácii ktorá vonku nastala. Keď podišla k dverám tak som sa len otočila chrbtom a pomaly som zo seba zhodila top, neskôr aj nohavice. O chvíľku som sa už pridržiavala o okraj sprchového kúta aby som sa nešmykla a nezridala na zem. Pustila som takú mierne teplú vodu a chvíľku som tam len tak stála s takým tým mojim zamysleným pohľadom.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Genin
Genin
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 70
Join date : 08.01.2012
Age : 31

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Icon_minitimeSt január 25, 2012 9:41 pm

Když se otočila a začala se vyslíkat, tak jsem odešla ven. Zavřela jsem za sebou dveře. Hned na chodbě jsem se praštila do čela. "Jsem to ale hlupák!!!" pomalu jsem zamířila před dům, to tam uklidit.
Vyšla jsem s kbelíkem napuštěným vody a hadrou. Pejsek u ní stál a olizoval ji. "Co tu děláš, ty zlobildo," čupla jsem si k němu a vzala jsem ho do ruky. Byl taky celý od zmrzliny. Namočila jsem ruku od kbelíku a očistila jsem ho. Pak jsem začala uklízet ten nepořádek....
Při tom úklidu jsem se ještě víc zašpinila. Jen jsem si povzdechla. Kbelík jsem uklidila a šla jsem si sednou na schody, kdyby něco potřebovala. Pořád jsem si v duchu nadávala, jaký jsem to ale nemehlo.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Krumla-chan
Genin
Genin
Krumla-chan


Počet príspevkov : 622
Join date : 07.02.2011

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Icon_minitimeSt január 25, 2012 9:54 pm

Natsuki

Po nejakom čase dokonca aj niekto ako ja konečne zo sprchou skončil. Vypla som vodu a len som vyhrnula záves na sprchovacom kúte. Po tom som si približne premerala vzdialenosť medzi mnou a uterákom. Nechcela som moc chodiť morká po kachličkách páč tu bola dosť reálna možnosť že proste spadnem. S mojou úžasnou šikovnosťou sa to aj stalo. Pri vystupovaní zo sprchovacieho kúta sa mi pošmikla noha, to som ešte ubrzdila no následne ma prehlo dozadu, po tom dopredu a ja už som letela priamo na zem. Na čele sa mi vytvorila taká menšia modrá stopa po podlahe. Vlastne som bola nejaký ten čas viac menej mimo.. po tom som však rukou zahmatala k uteráku ktorý som si pritiahla bližšie k sebe. Prešla som do takého sedu a s prižmúrenými očami som si snažila osušiť aspoň vlasy.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Genin
Genin
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 70
Join date : 08.01.2012
Age : 31

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Icon_minitimeSt január 25, 2012 9:59 pm

Jak jsem tam tak seděla na schodech, uslyšela jsem podivné zvuky z koupelny. Vyškrávala jsem se na nohy a utíkala jsem tím směrem. Nezdržovala jsem se klepáním, co kdyby se ji něco stalo! Rovnou jsem vpadla dovnitř. "Natsuki, jsi v pořádku?" zarazila jsem se ve dveřích. Seděla na podlaze a sušila si vlasy. Znovu mě zalila červeň. Přivřela jsem dveře a pohled stočila na stranu. "N-nestalo se ti nic?" zeptala jsem se tichým hlasem.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Krumla-chan
Genin
Genin
Krumla-chan


Počet príspevkov : 622
Join date : 07.02.2011

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Icon_minitimeSt január 25, 2012 10:09 pm

Natsuki

Zbrklo som trhla hlavou k dverám ktoré boli zrazu otvorené a v nich stála Shizu ktorá.. no ktorá bola viac menej dosť červená ! S mierne pootvorenými ústami som si uterák natiahla bližšie k sebe a radšej som si ho prehodila cez hrudník tak, že mi siahal až po kolená. Myslím že som v poriadku l..len som sa šmykla a spadla. broukla som smerom ku škáre a len som opatrne ruku položila na dvere, následne som hlavu pritiskla ku škáre dverí a spýtavo som sa na Shizuku zapozerala. Čo .. uhm robíš ? spýtala som sa páč mi jej správanie troška nedochádzalo.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Genin
Genin
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 70
Join date : 08.01.2012
Age : 31

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Icon_minitimeŠt január 26, 2012 4:49 pm

Zeptala se mě co dělám. V tu chvíli jsem vůbec netušila na, co se mě to ptá. Pořád jsem byla červená a bylo mi moc teplo. "J-já jen... ppřivírám dveře... aaby jsem nnikdo nevlezl," vyskoukala jsem koktavě. Asi by se ji nelíbilo, kdyby sem vpadl Toshio. Ale kdo ví? Třeba i jo. Pořád jsem se dívala na druhou stranu než byla ona. "Tak, kkdyž ti nic není, ppůjdu," pořád se mi některá slova zadrhávala. Znovu jsem dveře otevřela a couvala jsem ven.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Krumla-chan
Genin
Genin
Krumla-chan


Počet príspevkov : 622
Join date : 07.02.2011

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Icon_minitimeŠt január 26, 2012 9:40 pm

Natsuki

Uhm.. a.. nechceš aby som ti umyla vlasy? máš tam tiež troška.. zmrzliny.. zaškerila som sa pri čom som sa len viac natlačila na dvere. Tie však neboli zavreté a tak sa prudko otvorili.. no mala som čo robiť aby som znova nezletela na zem. Nevedela som však že tu býva aj niekto iný okrem Shizuky, práve preto mi nevadilo stáť takto na chodbe a čakal na jej odpoveď.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Samostatná časť sídla klanu Endo
Návrat hore 
Strana 2 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Sídlo klanu Endo
» Toshio Endo
» Klan Endo
» Sídlo klanu Ookami
» Sídlo klanu Toppu

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto RPG Game :: Herná miestnosť :: Yogangakure no Sato :: Herná miestnosť :: Vesnice :: Sídla klanov-
Prejdi na: