Naruto RPG Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klasická RPG hra v štýle Naruto.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Reštaurácia Yogan

Goto down 
+4
Krumla-chan
Toshio Endo
Shizuka Yoru
Hiroshi Yatoshi
8 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Hiroshi Yatoshi
Admin
Admin
Hiroshi Yatoshi


Mise : Zkouska
Počet príspevkov : 746
Join date : 07.02.2011

Reštaurácia Yogan Empty
OdoslaťPredmet: Reštaurácia Yogan   Reštaurácia Yogan Icon_minitimeNe január 08, 2012 12:11 pm

Reštaurácia ,, Yogan"


V tejto reštaurácii trávia svoj čas slušní ľudia vesnice a ostatní, ktorý sa chcú dobre najesť. Varia tu všetky jedlá od rámenu po dango. Veľmi obľúbená reštaurácia v celej vesnici a podľa nej si nechala aj svoj názov Yogan, ktorý prezentuje značku dobrého jedla a vynikajúcej chuti.
Návrat hore Goto down
https://naruto-game.slovakforum.net
Shizuka Yoru
Genin
Genin
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 70
Join date : 08.01.2012
Age : 31

Reštaurácia Yogan Empty
OdoslaťPredmet: Re: Reštaurácia Yogan   Reštaurácia Yogan Icon_minitimePi január 20, 2012 10:10 pm

Zamyšleně jsem se toulala ulicemi. Vytvořit si tým sám a nebo jet na vlastní pěst? Zase jsem si hrála s kamínkem. Ani jsem si to neuvědomovala. Prostě jsem byla zamyšlená a nevnímala jsem, co dělám. Dlouze jsem si povzdechla. Zvedla jsem hlavu a zjistila jsem, že jsem před restaurací. Zakručelo mi v břiše. Zčervenala jsem. Aspoň, že nikdo nebyl kolem! rozhlédla jsem se a nic jsem neviděla. Otevřela jsem dveře a vešla jsem dovnitř. Do nosu mě praštila příjemná vůně. Sedla jsem si k volnému stolu a objednala jsem si dango. Nemusela jsem přemýšlet, co si dám. Za chvíli mi ho přinesli i se sklenicí vody. Ještě mi zakručelo v břiše. Raději jsem se do toho pustila!
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Toshio Endo
Genin
Genin
Toshio Endo


Počet príspevkov : 36
Join date : 15.09.2011

Reštaurácia Yogan Empty
OdoslaťPredmet: Re: Reštaurácia Yogan   Reštaurácia Yogan Icon_minitimePi január 20, 2012 10:16 pm

Toshio Endo

Toshio pokojne kráčal ulicou keď sa zastavil pred reštauráciou. Mal strašne divný pocit a nevedel si to ani vysvetliť. Videl tam síce niekoho vchádzať ale tak rozhodol sa, že dá na inštinkt. V tichosti, bez slova vstúpil dovnútra a posadil sa k voľnému stolu. ,, A teraz čo?" napadlo mu v duchu a netušil čo robiť tak sa len díval na jednu slečnu ako si vychutnáva jedlo.
Návrat hore Goto down
Krumla-chan
Genin
Genin
Krumla-chan


Počet príspevkov : 622
Join date : 07.02.2011

Reštaurácia Yogan Empty
OdoslaťPredmet: Re: Reštaurácia Yogan   Reštaurácia Yogan Icon_minitimePi január 20, 2012 10:21 pm

Natsuki

Chcela som už už zoskočiť za ňou no. Zrazu sa tam objavil nejaký chalan ktorý sa na ňu zapozeral.. Sakra.. pomyslela som si na čo som len preskočila na strechu budovy. Možno by som to pre dnes mala vzdať.. prebehlo mi znova hlavou. Keďže som sedela tak ma zdola nebolo ako vidieť.. a ja som ani nevidela dole. Vyzeralo to tu ako celkom suché miesto, také.. akurát na prenocovanie. Začala som naozaj uvažovať že sa tu proste zložím a svoje šťastie skúsim zajtra.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Genin
Genin
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 70
Join date : 08.01.2012
Age : 31

Reštaurácia Yogan Empty
OdoslaťPredmet: Re: Reštaurácia Yogan   Reštaurácia Yogan Icon_minitimePi január 20, 2012 10:23 pm

Dojedla jsem poslední sousto. Napila jsem se vody. "Mňam!" řekla jsem si pro sebe. Opřela jsem se o opěradlo židle a odpočívala jsem. Byla jsem najezená dosytosti.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Toshio Endo
Genin
Genin
Toshio Endo


Počet príspevkov : 36
Join date : 15.09.2011

Reštaurácia Yogan Empty
OdoslaťPredmet: Re: Reštaurácia Yogan   Reštaurácia Yogan Icon_minitimePi január 20, 2012 10:28 pm

Toshio Endo

,,Hmmm za pokus to stojí, dnes som ešte nikoho nestrašil." napadlo mu a vstal zo stoličky a priblížil sa k stolu kde sedelo to dievča. Pritiahol si k sebe stoličku, obrátil ju a posadil sa. Rukami sa oprel o chrbát stoličky, hlavu jemne naklonil na pravú stranu a pohľadom pritom neustále skúmal Shizoku. Za celý čas neprehovoril ani slova a na tvári mal dosť divný výraz.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Genin
Genin
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 70
Join date : 08.01.2012
Age : 31

Reštaurácia Yogan Empty
OdoslaťPredmet: Re: Reštaurácia Yogan   Reštaurácia Yogan Icon_minitimePi január 20, 2012 10:38 pm

Jsem tam odpočívala když v tom si ke mě někdo sedl. Pozvedla jsem ovočí a dívala jsem se na něj s divným úšklebkem. "Potřebuješ něco?" zeptala jsem se nechápavě.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Toshio Endo
Genin
Genin
Toshio Endo


Počet príspevkov : 36
Join date : 15.09.2011

Reštaurácia Yogan Empty
OdoslaťPredmet: Re: Reštaurácia Yogan   Reštaurácia Yogan Icon_minitimePi január 20, 2012 10:42 pm

Toshio Endo

,,Niečo." zašepkal.,, Niekoho." doplnil po chvíli.,, Myslím, že je to v skutočnosti jedno." doplnil v tichosti a nejakú tú chvíľu sedel nehybne keď odrazu vystrel ruku a napriahol ju k nej.,, Toshio." predstavil sa a čakal na jej reakciu.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Genin
Genin
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 70
Join date : 08.01.2012
Age : 31

Reštaurácia Yogan Empty
OdoslaťPredmet: Re: Reštaurácia Yogan   Reštaurácia Yogan Icon_minitimePi január 20, 2012 10:46 pm

Nezpouštěla jsem z něj oči. Podezíravě jsem se na něj dívala. Odpověděl tak nějak divně. Pak vystřelil ruku. Lekla jsem se až jsem trochu nadskočila! Chvíli mi trvalo, než jsem mu ruku stiskla. "Ehm... Shizuka."
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Toshio Endo
Genin
Genin
Toshio Endo


Počet príspevkov : 36
Join date : 15.09.2011

Reštaurácia Yogan Empty
OdoslaťPredmet: Re: Reštaurácia Yogan   Reštaurácia Yogan Icon_minitimePi január 20, 2012 10:53 pm

Toshio Endo

V tom momente ako mu povedala svoje meno stisk povolil a jeho pohľad bol neustále na jej očiach. Ruku stiahol a siahol do bočného vrecka. Vytiahol zápisník a automaticky ho otvoril.,, Shizuka, pekné meno." zašepkal a bez toho aby spustil z nej zrak si zapísal jej meno pričom zaklapol zápisník a odložil ho.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Genin
Genin
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 70
Join date : 08.01.2012
Age : 31

Reštaurácia Yogan Empty
OdoslaťPredmet: Re: Reštaurácia Yogan   Reštaurácia Yogan Icon_minitimePi január 20, 2012 10:58 pm

Vytáhl si zápisník, otevřel ho a něco do něj zapsal. Pak ho zavřel a odložil. Nechápavě jsem se na něj dívala. Nějaký podívín, pomyslela jsem si. Pod stolem jsem si zase hrála s kamínkem.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Toshio Endo
Genin
Genin
Toshio Endo


Počet príspevkov : 36
Join date : 15.09.2011

Reštaurácia Yogan Empty
OdoslaťPredmet: Re: Reštaurácia Yogan   Reštaurácia Yogan Icon_minitimePi január 20, 2012 11:03 pm

Toshio Endo

,, Tak teda aby som to urýchlil." povzdychol si, nerád priveľa rozprával aspoň vtedy keď nemal o čom rozprávať.,, Očakávam, že si bola oboznámená s tým ako sú tvorené tímy u nás takže sa ťa chcem opýtať." nadýchol sa.,, Či sa chceš pridať k môjmu jednočlennému tímu?" spýtal sa zo zvedavosti.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Genin
Genin
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 70
Join date : 08.01.2012
Age : 31

Reštaurácia Yogan Empty
OdoslaťPredmet: Re: Reštaurácia Yogan   Reštaurácia Yogan Icon_minitimePi január 20, 2012 11:07 pm

"Mořná jo," odpověděla jsem bezmyšlenkovitě. Rozhodně jsem sama nechtěla být v týmu.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Toshio Endo
Genin
Genin
Toshio Endo


Počet príspevkov : 36
Join date : 15.09.2011

Reštaurácia Yogan Empty
OdoslaťPredmet: Re: Reštaurácia Yogan   Reštaurácia Yogan Icon_minitimePi január 20, 2012 11:09 pm

Toshio Endo

,,Možno nie je odpoveď." pousmial sa diabolsky Toshio.,, Odpoveď musí byť jednozčná buď čo je tá lepšia odpoveď hádam pre obe strany." prehovoril hneď.,, Alebo nie, čo by bola dosť blbá situácia ako pre teba tak aj pre mňa ale odhadujem, že si taká múdra ako pekná a neodmietneš teda moju ponuku." dopovedal svoje vysvetlenie.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Genin
Genin
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 70
Join date : 08.01.2012
Age : 31

Reštaurácia Yogan Empty
OdoslaťPredmet: Re: Reštaurácia Yogan   Reštaurácia Yogan Icon_minitimePi január 20, 2012 11:15 pm

"Když dáš potom pokoj, tak jo," odpověděla jsem nepřítomně. Neměla jsem ráda takové rozhovory. Hlavně, když jsem měla po jídle!
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Toshio Endo
Genin
Genin
Toshio Endo


Počet príspevkov : 36
Join date : 15.09.2011

Reštaurácia Yogan Empty
OdoslaťPredmet: Re: Reštaurácia Yogan   Reštaurácia Yogan Icon_minitimeNe január 22, 2012 7:57 pm

Toshio Endo

Toshio sa len ľahko uškrnul pri jej poznámke ale keď chcela pokoj tak teda okamžite stáchol a bezducho a ticho sedel. Jeho pohľad bol sústredený do jej očí a ani sa nepohol ba ani neklipkali očami. Len sa díval a díval, to si náramné užíval.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Genin
Genin
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 70
Join date : 08.01.2012
Age : 31

Reštaurácia Yogan Empty
OdoslaťPredmet: Re: Reštaurácia Yogan   Reštaurácia Yogan Icon_minitimeNe január 22, 2012 8:10 pm

Stočila jsem svůj pohled ven z okna. "Přestaň!" zavrčela jsem. Ruce jsem si položila na stůl. Mezi prsty jsem měla onen kamínek, s kterým jsem si neustále hrála. Byl čirý a při odraze světla vydával žlutý záblesk. Přemýšlela jsem, kam hlavu složit.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Toshio Endo
Genin
Genin
Toshio Endo


Počet príspevkov : 36
Join date : 15.09.2011

Reštaurácia Yogan Empty
OdoslaťPredmet: Re: Reštaurácia Yogan   Reštaurácia Yogan Icon_minitimeNe január 22, 2012 8:20 pm

Toshio Endo

,, Ďalší príjemný človek." napadlo ho a zhlboka sa nadýchol.,, Ale tak vzhľadom na tom, že som na každého otrasný nečudujem, sa ale tak niečím si krátiť chvíľky proste musím." pomyslel si beznádejne a keď ovrátila pohľad jeho pozornosť si zaslúžil malý kamienok s ktorým sa jej prsty neustále hrali. Bolo to strašne fascinujúce.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Genin
Genin
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 70
Join date : 08.01.2012
Age : 31

Reštaurácia Yogan Empty
OdoslaťPredmet: Re: Reštaurácia Yogan   Reštaurácia Yogan Icon_minitimeNe január 22, 2012 8:29 pm

V odraze skla okna jsem viděla, jak svoji pozornost nasměroval ke kamínku. Protočila jsem oči v sloup. Nevypadalo to na to, že by v brzké době chtěl odejít. "Hele poslyš..." chvíli jsem přemýšlela, "...Toshio," pokračovala jsem a doufala, že mu neřekla jinak. "Chtěla jsem se zeptat kageho, ale... no to je jedno... Prostě nevíš, kde jsou tady ubytovny, kde bych se mohla ubytovat?" Když už tu pořád seděl, tak jsem toho aspoň využila.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Toshio Endo
Genin
Genin
Toshio Endo


Počet príspevkov : 36
Join date : 15.09.2011

Reštaurácia Yogan Empty
OdoslaťPredmet: Re: Reštaurácia Yogan   Reštaurácia Yogan Icon_minitimeNe január 22, 2012 8:40 pm

Toshio Endo

,,Noooo ubytovanie?" zaskočil sa Toshio jej otázkou.,, No tak máme tu pár mostov alebo tmavých uličiek." prikývol.,, Ale ubytovňu ťažko nájdeš ak teda chceš ostať živá a zdravá." odpovedal jej.,, Ale ak chceš mám k dispozícii časť sídla klanu a tam je miesta habadej." navrhol jej.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Genin
Genin
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 70
Join date : 08.01.2012
Age : 31

Reštaurácia Yogan Empty
OdoslaťPredmet: Re: Reštaurácia Yogan   Reštaurácia Yogan Icon_minitimeNe január 22, 2012 8:46 pm

Mostů a tmavých uliček?! Povytáhla jsem obočí. "Ehm, díky za info," odpověděla jsem, když skončil. No nesouhlasila jsem a ani jsem to neodmítla. Každopádně neznala jsem ho a to byl pro mě podstatný fakt.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Toshio Endo
Genin
Genin
Toshio Endo


Počet príspevkov : 36
Join date : 15.09.2011

Reštaurácia Yogan Empty
OdoslaťPredmet: Re: Reštaurácia Yogan   Reštaurácia Yogan Icon_minitimeNe január 22, 2012 9:17 pm

Toshio Endo

,,Pokojne." prehovoril po dlhej chvíli a v momente vstal pričom si napravil svoj plášť.,, Pozdrav Hirashiho, býva pod tým veľkým mostom, celkom príjemný človek. Ale tak aj veľmi prítulný." žmurkol na ňu a potom sa dal na odchod.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Genin
Genin
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 70
Join date : 08.01.2012
Age : 31

Reštaurácia Yogan Empty
OdoslaťPredmet: Re: Reštaurácia Yogan   Reštaurácia Yogan Icon_minitimeNe január 22, 2012 9:23 pm

"Když ho najdu," odvětila jsem. Dal se na odchod. Rychle jsem se vysoukala ze židle a zamířila za ním. Ještě než jsem odběhla od stolu nechala jsem tam peníze.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Toshio Endo
Genin
Genin
Toshio Endo


Počet príspevkov : 36
Join date : 15.09.2011

Reštaurácia Yogan Empty
OdoslaťPredmet: Re: Reštaurácia Yogan   Reštaurácia Yogan Icon_minitimeNe január 22, 2012 9:38 pm

Toshio Endo

Toshio sa ani len neotáčal za seba ale len pozrel na cestu pred sebou. Zdržal sa dosť dlho a tak si to zamieril rovno domov, kde už sníval o sprche alebo kúpeli.,, Hmmmm aká dokonalá predstava." pousmial sa v duchu.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Genin
Genin
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 70
Join date : 08.01.2012
Age : 31

Reštaurácia Yogan Empty
OdoslaťPredmet: Re: Reštaurácia Yogan   Reštaurácia Yogan Icon_minitimeNe január 22, 2012 9:41 pm

V tichosti jsem kráčela za ním.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Sponsored content





Reštaurácia Yogan Empty
OdoslaťPredmet: Re: Reštaurácia Yogan   Reštaurácia Yogan Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Reštaurácia Yogan
Návrat hore 
Strana 1 z 3Choď na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto RPG Game :: Herná miestnosť :: Yogangakure no Sato :: Herná miestnosť :: Vesnice-
Prejdi na: