Naruto RPG Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klasická RPG hra v štýle Naruto.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Samostatná časť sídla klanu Endo

Goto down 
3 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
Toshio Endo
Genin
Genin
Toshio Endo


Počet príspevkov : 36
Join date : 15.09.2011

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Icon_minitimeNe január 22, 2012 9:48 pm

First topic message reminder :

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 1
Návrat hore Goto down

AutorSpráva
Shizuka Yoru
Genin
Genin
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 70
Join date : 08.01.2012
Age : 31

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Icon_minitimeŠt január 26, 2012 10:09 pm

"Tto je dobrý. Nechci přidělávat starosti," dívala jsem se do země. "Neměla bys takhle chodit ven. Ještě se tu objeví Toshio a..." nějak jsem to nedomyslela. Raději jsem zmlkla.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Krumla-chan
Genin
Genin
Krumla-chan


Počet príspevkov : 622
Join date : 07.02.2011

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Icon_minitimePi január 27, 2012 9:06 pm

Natsuki

T..toshio? t..to je kto? zamumlala som no radšej som zaliezla späť do kúpeľne a znova som privrela dvere. Po chvíľke som už vyšla znova viac menej oblečená.. teda mala som na sebe to isté čo minule. Okrem vlasov, tie sa ešte museli chvíľu sušiť a tak som si ich radšej zatiaľ neupravila.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Genin
Genin
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 70
Join date : 08.01.2012
Age : 31

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Icon_minitimePi január 27, 2012 9:14 pm

"Toshiovi patří tenhle dům. Neměla jsem kde bydlet, tak mi nabídl pokoj," usmála jsem se. Už byla oblečená a červeň pomalu mizela.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Krumla-chan
Genin
Genin
Krumla-chan


Počet príspevkov : 622
Join date : 07.02.2011

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Icon_minitimePi január 27, 2012 9:32 pm

Natsuki

Uhm .. aha.. no.. tá zrmzlina asi išla jemu že?.. nemohla by si o tom nejak pomlčať? teda presvedčiť ho aby to že som to zbabrala nepovedal šéfovi?.. prerazil by ma a ja by som stratila aj to jediné zázemie ktoré som si tu vedela nájsť. Zamumlala som takým prosebným hlasom pri čom som nahodila veľké "psie" oči.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Genin
Genin
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 70
Join date : 08.01.2012
Age : 31

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Icon_minitimePi január 27, 2012 9:36 pm

"Nemusíš mít strach! Řeknu, že jsem to vyhodila," usmála jsem se. Podívala jsem se do zrcadla. Zmrzlina ve vlasech mi zaschla. Tak tohle nepůjde snadlo dolů! pomyslela jsem si. Prsty jsem si začala prohrabovat zalepené vlasy. No v hlavě se mi začal rodil návrh, ale zatím jsem tomu nedávala pozornost.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Toshio Endo
Genin
Genin
Toshio Endo


Počet príspevkov : 36
Join date : 15.09.2011

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Icon_minitimePi január 27, 2012 9:39 pm

Toshio Endo

Toshio si všimol, že kamsi Shizuka zmizla a tak šiel za ňou.,, To musí byť moja úžasná zmrzlina." potešil sa a radostne pribehol k dverám no tam nikoho.,, A moja zmrzka?" začudoval sa lebo po nej nebolo ani stopy. Pomaly nasledoval mokré kvapky po schodoch až ku kúpelni. Tam počul hlasy.,, Isto si tam vychutnávajú moju zmrzlinu." dodal nenávistne pre seba a tam jediným kopom vyrazil dvere.,, Kde moja...." skríkol a zbadal, že tam je osoba naviac pričom hneď si všimla zvyšky svojej vanilkovej zmrliny na Shizuke nehovoriac o tom, že to tam vanilkovo rozvoniavalo. Tým si to dal všetko dokopy.,, Moja vanilková zmrzlina." zašepkal totáne rozhodený.,, Nieeeeee, prečoooo?" žialil Toshio a padol na kolená pričom si schoval tvár do dlaní.,, Prečo tá zmrzlina? Prečo ona, čo vám spravila?" spýtal sa ich bezradne a tentoraz sa na nich pozeral.,, Bola nevinná, vanilkovo nevinná." doplnil.
Návrat hore Goto down
Krumla-chan
Genin
Genin
Krumla-chan


Počet príspevkov : 622
Join date : 07.02.2011

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Icon_minitimePi január 27, 2012 9:43 pm

Natsuki

Naozaj nechceš aby som ti pomohla? spýtala som sa Shizuki no zrazu niekto vykopol dvere a mnou dosť trhlo. Eh.. heeh.. Ty si ten.. Toshio? spýtala som sa.. no pripomínalo mi to toho chalana ktorý bol včera či kedy, zo Shizukou v reštike. Nejakým spôsobom som si to začala dávať dohromady, teda tým mojim spôsobom ktorý mohol byť naprosto omylný !
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Genin
Genin
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 70
Join date : 08.01.2012
Age : 31

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Icon_minitimePi január 27, 2012 9:49 pm

Do koupelny vtrhl Toshio. Zčervenala jsem. "Promiiiiiiiiiň," zakřičela jsem a vyběhla jsem z místnosti. Utekla jsem do pokoje. Zabouchla jsem za sebou dveře a skočila do postele.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Toshio Endo
Genin
Genin
Toshio Endo


Počet príspevkov : 36
Join date : 15.09.2011

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Icon_minitimePi január 27, 2012 9:57 pm

Toshio Endo

,,Heeeeeeeh?" zaskočil sa keď Shizuka zdrhla.,, A ty si ako...." zastavil sa keď si poriadne pohľadom prešiel po novej osobe v miestnosti.,,Áno." zašepkal pribrzdene keď si ešte raz prehliadol Natsuki.,, My sa nepoznáme čo?" prehovoril.,, Nie je možné žeby som mal dve pekné dievčatá naraz v dome, toto bude asi pasca." premýšľal nad tým Toshio.,, Kde mám zmrzlinu?" prešiel rovno k veci.
Návrat hore Goto down
Krumla-chan
Genin
Genin
Krumla-chan


Počet príspevkov : 622
Join date : 07.02.2011

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Icon_minitimePi január 27, 2012 10:02 pm

Natsuki

Shizuka zrazu vybehla z kúpeľne a mňa nechala čeliť Toshiovi samú. Trocha som pri tom jeho pohľade a tóne zbledla, len som pokývala hlavou že sa naozaj nepoznáme. Ehm.. spadla mi ? šepla som tak potichúčky že som to sotva započula ja. Ruky som pri tom dala za chrbát a jednou pätou som začala špárať do zeme. Pohľad som pri tom mala upretý niekam dole, nechcela som sa mu pozerať do očí.
Návrat hore Goto down
Toshio Endo
Genin
Genin
Toshio Endo


Počet príspevkov : 36
Join date : 15.09.2011

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Icon_minitimePi január 27, 2012 10:13 pm

Toshio Endo

,,Ach jaj." povzdychol si.,, No nič tak zmrzka nebude." dodal smutne a vstal pričom pozrel na Natsuki.,, Ach." napadlo mu v duchu a prešiel okolo nej a postavil sa za ňu.,, No ty si ma pripravila o zmrzku takže mi pomôžeš teraz nejaku utešiť Shizuku." doplnil optimisticky a ani nečakal na odpoveď a už aj šťuchal Natsuki von z kúpeľne až priamo k Shizukinej izbe.,, A sme tu." dokončil.
Návrat hore Goto down
Krumla-chan
Genin
Genin
Krumla-chan


Počet príspevkov : 622
Join date : 07.02.2011

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Icon_minitimePi január 27, 2012 10:19 pm

Natsuki

Upokojiť?.. hai.. ale ty si ten kvôli ktorému vybehla.. zamumlala som a len som sa nechala štuchať až k jej izbe. Na chvíľku som sa zamyslela čo jej asi poviem. Strelila som taký ten varovný pohľad na Toshiho ktorý stál stále za mnou a následne som iba vstúpila. Shizu-chan? spýtala som sa opatrne pri vstupe páč som si nebola tak úplne istá či jej tá prezývka nebude vadiť. Len som však pomaly podišla až k nej a milo som sa na ňu usmiala. Si v poriadku? spýtala som sa pri čom som ju jemne objala.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Genin
Genin
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 70
Join date : 08.01.2012
Age : 31

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Icon_minitimePi január 27, 2012 10:26 pm

Někdo vstouil do místnosti. Hlavu jsem zabořila do polštáře. Když promluvila, tak jsem zjistila, že je to Natsuki. Zeptala se jestli jsem v pořádku a pak mě objala. Zvedla jsem se a také jsem ji objala. "Promiň, že kvůli mě máš potíže," zamumlala jsem.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Krumla-chan
Genin
Genin
Krumla-chan


Počet príspevkov : 622
Join date : 07.02.2011

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Icon_minitimePi január 27, 2012 10:32 pm

Natsuki

Neospravedlňuj sa, nemáš sa za čo.. ja to nejak prežijem, ako vždy.. pousmiala som sa pri čom som ju jemne pohladila vo vlasoch. Ani som si neuvedomila že som k nej až tak blízko, no.. neprekážalo mi to. Chcela som ju upokojiť a utešiť aj keď som tak trocha nechápala prečo ju to tak rozrušilo.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Genin
Genin
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 70
Join date : 08.01.2012
Age : 31

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Icon_minitimePi január 27, 2012 10:40 pm

Nevím proč, ale zase jsem pocítila nával horka. Zase jsem zčervenala. "Kdybych nebyla tak nešikovná, tak by se to nestalo a já bych neztropila takový trapas," zase jsem mumlala.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Krumla-chan
Genin
Genin
Krumla-chan


Počet príspevkov : 622
Join date : 07.02.2011

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Icon_minitimePi január 27, 2012 10:45 pm

Natsuki

Každý má svoje muchy hum? nakoniec to predsa len bolo k niečomu dobré nemyslíš ? zaškerila som sa zvesela a len som sa na ňu tak veľavýznamne pozrela. Stále mi to na tvári pohrávalo úsmevom. Myslela som to však úprimne, aspoň som si teda myslela že to myslím úprimne.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Genin
Genin
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 70
Join date : 08.01.2012
Age : 31

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Icon_minitimePi január 27, 2012 10:54 pm

"Natsuki-sama!" Začala mě kousat hlava. Znovu jsem zčervenala, protože mi to připadalo trapné. Odtáhla jsem se od ní a začala jsem se škrábat ve vlasech v místech, kde jsem měla tu zmrzlinu. "P-promiň," zašeptala jsem.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Krumla-chan
Genin
Genin
Krumla-chan


Počet príspevkov : 622
Join date : 07.02.2011

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Icon_minitimePi január 27, 2012 10:59 pm

Natsuki

Len som sa odtiahla a stále som sa tak "usmievala".. Uhm naozaj ma volaj Natsuki, -chan, -tan, či podobne ae prosím Sama a ani nič zdvorilé.. zas taká stará nie som. Zachechtala som sa a len som sa na ňu vyčítavejšie pozrela. Mala by si si to ísť umyť. Asi nie je zrovna dva krát príjemné mať vlasy od zmrzky dlhšiu dobu.
Návrat hore Goto down
Toshio Endo
Genin
Genin
Toshio Endo


Počet príspevkov : 36
Join date : 15.09.2011

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Icon_minitimePi január 27, 2012 11:02 pm

Toshio Endo

,,Tseeee a vraj aká je zronená a zničená." odfrkol si Toshio a pomaličky kráčal preč od izby.,, No jasne ja som tu najväčšia obeť, teda moja zmrzlina ale nikoho to sakra nezaujíma." povzdychol i.,, V akom zvrátenom svete to teda žije keď ani človek nemá trochu úcty k tak posvätnej veci ako je vanilková zmrzlina." premýšľal nahlas.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Genin
Genin
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 70
Join date : 08.01.2012
Age : 31

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Icon_minitimePi január 27, 2012 11:09 pm

"Hai," kývla jsem. "Není to zrovna moc extra příjemný," přiznala jsem. Jelikož jsem měla dlouhý a to opravdu dlouhý vlasy, tak mi to vždycky trvalo dlouho. "Tak se tu pohodlně posaď. Tohle bude trvat dlouho," zase jsem se drbala na hlavě.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Krumla-chan
Genin
Genin
Krumla-chan


Počet príspevkov : 622
Join date : 07.02.2011

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Icon_minitimePi január 27, 2012 11:13 pm

Natsuki

Uhm.. a vážne nechceš aby som ti pomohla? trvalo by to kratšie.. s vlasmi aké také skúsenosti mám. Zaškerila som sa pri čom som poukázala na moje "hniezdo" ktoré sa každú chvíľku pravdepodobne osuší. Všimla som si Toshiho ktorý zabrblane odchádzal preč. Asi by som mu mala doniesť neskôr nejakú.. inú.. zamumlala som skôr pre seba.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Genin
Genin
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 70
Join date : 08.01.2012
Age : 31

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Icon_minitimePi január 27, 2012 11:19 pm

"On to přežije," zasmála jsem se. "Snad," dodala jsem. Vzala jsem si ručník a vyběhla z pokoje. Ještě jsem však stačila říct: "Nebudu tě obtěžovat. jen si tu sedni a počkej," už jsem utíkala po chodbě. Zmizela jsem v koupelně, rychle jsem ze sebe shodila věci a vlezla pod teplou sprchu.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Krumla-chan
Genin
Genin
Krumla-chan


Počet príspevkov : 622
Join date : 07.02.2011

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Icon_minitimePi január 27, 2012 11:30 pm

Natsuki

Po chvíľke čakania som to viac menej nevydržala a postavila som sa. Vyrútila som sa z izby takým pojašeným a bláznivým krokom. Vlastne som sa zastavila až pri kúpeľni v ktorej bolo počuť tečúcu vodu. Na chvíľku som sa zamyslela, stála som tam pred tými dverami zo zamysleným výrazom na tvári no.. nakoniec som sa o dvere len oprela a mierne som si povzdychla.. čo to robíš Natsu-baka.. zamumlala som si skôr pre seba. Naozaj som na chvíľu uvažovala že tam vstúpim.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Genin
Genin
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 70
Join date : 08.01.2012
Age : 31

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Icon_minitimePi január 27, 2012 11:35 pm

Hlavu jsem měla pod proudem vody. Musela jsem si vlasy neprve namočit než použiju šampón a i to bude trvat. Prsty jsem si prohrabovala vlasy, aby voda dobře namočila všechny pramínky vlasů.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Krumla-chan
Genin
Genin
Krumla-chan


Počet príspevkov : 622
Join date : 07.02.2011

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Icon_minitimePi január 27, 2012 11:46 pm

Natsuki

Nakoniec som však predsa len stúpila, pomaly som pootvorila dvere a vstúpila som dovnútra. Nezabudla som ich za sebou zavrieť. Všimla som si že je Shizuka pod sprchou a že sa snaží .. no poriadne namočiť vlasy. Mala ich hodne dlhé na to, aby si rukami dočiahla až po ich úplný koniec. Aj by to asi spravila ale trvalo by to. S touto domienkou, a presvedčovala som sa že je to iba tým. Som zo seba zhodila oblečenie a pristúpila som k nej zozadu. Uhm.. síce si povedala že ma nechceš obťažovať.. ale snáď nevadí keď etoo.. pomôžem? zaškerila som sa po čom som jej začala rozdeľovať zalepené pramienky vlasov a celkovo jej vlasy prehrabovať. Cítila som sa trocha divne, stále tu však bola možnosť že ma vyženie.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Samostatná časť sídla klanu Endo
Návrat hore 
Strana 3 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Sídlo klanu Endo
» Klan Endo
» Toshio Endo
» Sídlo klanu Ookami
» Sídlo klanu Toppu

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto RPG Game :: Herná miestnosť :: Yogangakure no Sato :: Herná miestnosť :: Vesnice :: Sídla klanov-
Prejdi na: