Naruto RPG Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klasická RPG hra v štýle Naruto.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Samostatná časť sídla klanu Endo

Goto down 
3 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorSpráva
Toshio Endo
Genin
Genin
Toshio Endo


Počet príspevkov : 36
Join date : 15.09.2011

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 4 Icon_minitimeNe január 22, 2012 9:48 pm

First topic message reminder :

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 4 1
Návrat hore Goto down

AutorSpráva
Shizuka Yoru
Genin
Genin
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 70
Join date : 08.01.2012
Age : 31

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 4 Icon_minitimePi január 27, 2012 11:56 pm

Trochu jsem nadskočila, když jsem uslyšela její hlas. Lekla jsem se! V tu rázu jsem tak nějak ztuhla a hódně moc zčervenala. Ještě víc než předtím. Nebyla jsem schopná ze sebe cokoliv vydat. Podařilo se mi pokývat hlavou. Ruce jsem svěsila a dál mlčela.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Krumla-chan
Genin
Genin
Krumla-chan


Počet príspevkov : 622
Join date : 07.02.2011

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 4 Icon_minitimeSo január 28, 2012 12:02 am

Natsuki

Pokračovala som v čistení jej vlasov. Teda najprv v prehrabovaní aby sa od seba odlepili. Uhm, máš úžasné vlasy, dlhý, pevné, zdravé.. síce majú menej pigmetu ale aj tak sú kawai. Zaškerila som sa a len som sa načiahla po nejakom šampóne ktorý tam bol. Naliala som si časť z neho na ruky a nimi som ho začala nanášať na jej vlasy. Po chvíľke som si však všimla že tam stojí tak.. strnulo? bolo na nej vidieť že je hodne nesvoja. Len som naklonila hlavu na stranu a premerala som si jej červenú tvár. Ne-boj-sa-ma.. nekúšem. Zazubila som sa takým veselým spôsobom.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Genin
Genin
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 70
Join date : 08.01.2012
Age : 31

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 4 Icon_minitimeSo január 28, 2012 12:13 am

Naklonila hlavu na stranu a pak na mě promluvila. Znovu jsem s sebou cukla. "P-promiň," zašeptala jsem. S rozpačitosti jsem si také začala umývat vlasy. Bylo na mě vidět, že jsem pořád nesvá. A červeň nemizela, což mě štvalo nejvíc. Na ruce jsem si dala šampón a nanesla na mokré vlasy. Dobře jsem ho masírovala do vlasů, aby ta zmrzlina nelepila a pustila.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Krumla-chan
Genin
Genin
Krumla-chan


Počet príspevkov : 622
Join date : 07.02.2011

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 4 Icon_minitimeŠt február 02, 2012 10:07 pm

Natsuki

Po chvíľke čo mi trvala aby som šampón vmasírovala do spodnejšej časti jej vlasov, no tam kde si nemohla tak ľahko dosiahnuť som sa pozerala na výsledok.. vyzeralo to celkom komicky a ja som sa.. no musela som sa troška uchechtnúť. Následne som iba zobrala nástavec zo sprchy a vodu som namierila na jej vlasy. Jednou rukou som jej ich pri tom prehrabávala aby sa dostala všade a aby zmila šampón aj z celou zmrzkou preč. Trvalo to celkom dlho, Shizu totiž mala naozaj dlhé vlasy.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Genin
Genin
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 70
Join date : 08.01.2012
Age : 31

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 4 Icon_minitimeŠt február 02, 2012 10:22 pm

Vůbec mi nevadilo, že se mi prohrabuje ve vlasech. Navíc mě by to trvalo snad desetkrát dýl! Neustále jsem tam stála a nechala ji, aby mi vlasy umyla. Ruce jsem tiskla k tělu, když jsem uslyšela jak se uchechtla. Začala mi je umývat vodou. Šampón mi tekl po těle, i když vlastně jen po zadku a nohách. Vlasy jsem měla hodně dlouhé a husté. Celou dobu jsem mlčela. Kousla jsem se do rtu.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Krumla-chan
Genin
Genin
Krumla-chan


Počet príspevkov : 622
Join date : 07.02.2011

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 4 Icon_minitimeŠt február 02, 2012 10:30 pm

Natsuki

Nejaký čas ešte trvalo kým bol celý šampón.. preč ! Odtiahla som nádstavec a znova som ho pripevnila do kúta kde bol aj pred tým. Tak.. uhm.... hotovo. Zazubila som sa veselým spôsobom a znova som si ju premerala. Následne som chcela troška odstúpiť no znova som sa šmikla .. teraz už skôr aj kvôli šampónu ktorý sa nestihol zmyť z podlahy a.. uhm natrčila som pred seba ruky v takom tom reflexe.. tým som sa prevážila dopredu a omylom som možn otroška prudšie narazila do shizuki. G..gomeeenne !.. sikla som no nepúšťala som ju, nechcela som znova zletieť na zem. Vlastne som ju teraz ako keby objímala okolo pliec.. bolo by naozaj.. divné pre takého Toshiho .. teda aspoń tento pohĺad.. bohvie či sa nepozerá cez kľúčovú dierku.. dúfala som že tam ten kľúč je no momentálne som na to ani moc nemyslela.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Genin
Genin
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 70
Join date : 08.01.2012
Age : 31

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 4 Icon_minitimeŠt február 02, 2012 10:39 pm

Uklouzla a začala padat. Nějak se ji podařilo, že spadla na mě. Mě se podařilo to ustát. Objívala mě tam a nepouštěla. Nechtěla znovu upadnout. Já jsem samozřejmně zčervenala! Byla jsem červenější než krev! Neodpověděla jsem ji. Neplánovala jsem v brzké době něco říct. Nezvládla bych to.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Krumla-chan
Genin
Genin
Krumla-chan


Počet príspevkov : 622
Join date : 07.02.2011

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 4 Icon_minitimeŠt február 02, 2012 10:58 pm

Natsuki

Ehm.. heeem.. začala som na čo som ju radšej iba opatrne pustila.. veeeľmi opatrne som vyšla zo sprchy a schytila som veľký huňatý uterák.. znova som prišla k nej a poriadne som ju do neho zabalila.. l..lepšie? spýtala som sa. Celý čas mi po tvári prechádzala jemná červeň no nebolo to nić čo by som nezvládla.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Genin
Genin
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 70
Join date : 08.01.2012
Age : 31

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 4 Icon_minitimeŠt február 02, 2012 11:06 pm

Pustila se a za nedlouho jsem na kůži ucítila ručník. "N-n-nic.... mmi nnení..." vysoukala jsem ze sebe. Nedalo se říct, že bych mluvila pravdu. Navíc můj obličej mluvil za vše! Vzala jsem ručník do dlaní a zabořila jsem do něj hlavu. Nevím proč, ale připadala jsem si trapně.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Krumla-chan
Genin
Genin
Krumla-chan


Počet príspevkov : 622
Join date : 07.02.2011

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 4 Icon_minitimeŠt február 02, 2012 11:14 pm

Natsuki

Po tom čo si zaborila hlavu do uteráku som tou svojou iba.. tak troška pokývla na stranu. Tiež som sa do jedného zababušila a znova som podišla k nej. Jednu ruku som jej položila na hlavu a jemne som ju pohladila... aj keď po mokrých vlasoch tak.. no mne to nevadilo. Chcela som aby sa cítila lepšie, bolo vidieť že sa asi cíti trapne aj keď ja som nevedela prečo. Uhm Shizu-chan? pozrieš sa na mňa nachvíľku? spýtala som sa no troška som jej podvihla hlavu.. aby sa mi pozerala aspoň do očí.. nemáš sa pre čo cítiť trapne hai? si tu len ty.. a ja. Len mi dve,.. predo mnou sa nemáš prečo tak cítiť.. uhm? Shizu-chan povedala som s takým povzbudivím úsmevm.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Genin
Genin
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 70
Join date : 08.01.2012
Age : 31

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 4 Icon_minitimeŠt február 02, 2012 11:19 pm

Cítila jsem její ruku na hlavě. Pak mi zvedla hlavu a odívala se mi do očí. Otřela jsem rty o sebe. "P-promiň!" vysoukala jsem ze sebe. "Nejsem... nna tohle... zvyklá," přitáhla jsem si ručník víc k sobě.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Krumla-chan
Genin
Genin
Krumla-chan


Počet príspevkov : 622
Join date : 07.02.2011

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 4 Icon_minitimePi február 03, 2012 10:57 am

Natsuki

Uhm.. nič sa nedeje.. pokývala som hlavou na čo som len išla niekde za ňu, teda tam som mala oblečenie. Po tom čo som sa vysušila a obliekla som len podišla k dverám. Len som jej venovala ešte jeden úsmev a vyšla som z dverí.. nechcela som ju zbytoćne stresovať či podobne. Preto som sa tam iba postavila k stene a čakala som kým vyjde.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Genin
Genin
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 70
Join date : 08.01.2012
Age : 31

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 4 Icon_minitimePi február 03, 2012 1:09 pm

Odešla za co jsem byla vděčná. Nevím proč jsem byla nervózní. No nechala jsem to zatím plavat. Osušku jsem si přehodila přes hlavu a sušila jsem si vlasy. Po hodně dlouhé době mi z nich přestala kapat voda, ale stále jsem je měla mokré. Oblékla jsem si věci a vyšla jsem ven. Stála tam opřená o stěnu. Ruce jsem dala na kolena a uklonila se. "Děkuji!" poděkovala jsem ji. Oblečení na zádech jsem měla mokré, ale nevšímala jsem si toho. Stejně to za chvíli uschne.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Krumla-chan
Genin
Genin
Krumla-chan


Počet príspevkov : 622
Join date : 07.02.2011

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 4 Icon_minitimePi február 03, 2012 1:40 pm

Natsuki

Keď sa mi poklonila tak som.. trocha sčervenela ja. Ehm.. nie je zač. vážne.. pousmiala som sa mierne neisto a len som pootočila hlavu. Uhm.. ja.. sa budem asi musieť vrátiť k môjmu zamestnávateľovi.. heh.. aj keď ma vyhodí z práce.. čo už. Dodala som trocha smutnejšie a len som sa otočila na päte.. tak zatiaľ aoj Shizu-chan.. zamumlala som na pozdrav a následne som sa vydala schodmi na dolné poschodie, kde som plánovala odísť z domu.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Genin
Genin
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 70
Join date : 08.01.2012
Age : 31

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 4 Icon_minitimePi február 03, 2012 11:53 pm

Přiběhla jsem ke schodům a opřela jsem se o zábradlí. "Stav se!" zakřičela jsem za ní. Chtěla jsem ji něco dát, ale momentálně jsem to neměla u sebe, abych ji to mohla hodit. Chtěla jsem to jako omluvu.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Shizuka Yoru
Genin
Genin
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 70
Join date : 08.01.2012
Age : 31

Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 4 Icon_minitimePi február 10, 2012 11:22 am

Vlasy jsem už měla suché, tak jsem si je učesala. Ujistila jsem se, že mám čisté oblečení a vyrazila jsem pryč.
Seběhla jsem schody. "Jdu ven," zakřičela jsem na Toshia a vyšla z domu.
(přesun)
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Sponsored content





Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samostatná časť sídla klanu Endo   Samostatná časť sídla klanu Endo - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Samostatná časť sídla klanu Endo
Návrat hore 
Strana 4 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Sídlo klanu Endo
» Klan Endo
» Toshio Endo
» Sídlo klanu Ookami
» Sídlo klanu Toppu

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto RPG Game :: Herná miestnosť :: Yogangakure no Sato :: Herná miestnosť :: Vesnice :: Sídla klanov-
Prejdi na: