Naruto RPG Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klasická RPG hra v štýle Naruto.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Ulice

Goto down 
4 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Riko
User
User
Riko


Počet príspevkov : 130
Join date : 28.09.2011

Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Ulice   Ulice Icon_minitimePo december 26, 2011 12:11 am

Prostě ulice,uličky s obchody a podobně.
(obrázek dodám)
Návrat hore Goto down
Riko
User
User
Riko


Počet príspevkov : 130
Join date : 28.09.2011

Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice Icon_minitimeNe január 08, 2012 2:46 pm

Chirou Uchiha

Šel s ním po ulici a ukazoval na místa. ,,Tady se nachází restaurace a o kus dál jsou klanová sídla" začala jeho rozmluva.,,Kdyby jsi se chtěl na něco optat,cokoliv rád ti odpovím" dodal ještě a pak dále ukazoval zajímavá místa která se nacházeli v této vesnici. ,,Támhle se dá trénovat vesměs cokoliv na co si vzpomeneš" ukázal na velké prostranství kde byla i velká budova která sloužila k tréninku za nepříznmivého počasí. Následně se zastavil a ukázal v dálce na vyčnívající velkou budovu která měla zajímavý styl a vyloženě vyčnívala nad všemi ostatními.,,Támhle je budova naší milé Kage.
Návrat hore Goto down
Kenji
Genin
Genin
Kenji


Počet príspevkov : 72
Join date : 07.01.2012

Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice Icon_minitimeNe január 08, 2012 3:23 pm

Kenji Uchiha

Pozorně jsem naslouchal jeho výkladu a snažil se zapamatovat každý detail který řekl. Když skončil. Řekl jsem pouze. Zajímavé. Pálila mě totiž jiná, pro mě podstatná otázka. Říkal jste, že se můžu zeptat na cokoli. Takže mě zajímá co dělá Uchiha na místě o kterém jsem v životě neslyšel. Navíc mě znáte, což je také divné. Zaměřil jsem se na něj a svým pohledem nikam neuhýbal.
Návrat hore Goto down
Riko
User
User
Riko


Počet príspevkov : 130
Join date : 28.09.2011

Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice Icon_minitimeNe január 08, 2012 3:41 pm

Chirou Uchiha

Tuhle otázku muž tak nějak čekal takže se jen zastavil a zhluboka nadechl. ,,Takže jak tě znám? Také jsem býval členem klanu Uchiha.Tvoje rodina byla něčím jako mími sousedy.Důvod proč si mne nepamatuješ je prostý.Byl jsi ještě moc malý.Občas jsem tobě a tvému bratru hrával na flétnu ale divil bych se kdyby sis vzpoměl." pousmál se muž.Jeho slova byla lehká jako pírko. ,,A co dělám tady? Na to je trochu delší odpověď ale zjevně ti to vrtá hlavou takže ti odpovím." muž se znovu nadechl. ,,Byl jsem svojí vesnicí poslán na misi.Měla to být snadná mise jen dostat informace a vrátit se.Ale nevyšlo to podle plánů.Na tom místě se najednou objevilo příliš mnoho banditů.Byl jsem tam sám a už v tu chvíli jsem tušil že nemám šanci.Ale naděje umírá poslední jak se tvrdí. Bojoval jsem s nimi ale byli v přesile.V jednu chvíli jsem začal hořet.No nejspíše bych nepřežil kdyby mě nenašli shinobi z Yukigakure.Léčili mě.Dlouho jsem nemohl ani chodit a pak se mě Yukikage optala jestli se chci vrátit. Rozhodl jsem se splatit svůj dluh.Ale i tak jsem se svojí rodnou vesnicí ve spojení.Někdy nemusíš být s rodinou aby jsi věděl že jsou s tebou. Pokaždé jsou s tebou.Tady. " u slova tady ukázal na tvém těle na místo kde máš srdce. A tím zakončil příběh.
Návrat hore Goto down
Kenji
Genin
Genin
Kenji


Počet príspevkov : 72
Join date : 07.01.2012

Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice Icon_minitimeNe január 08, 2012 3:50 pm

Kenji Uchiha

Hltal jsem každé jeho slovo a mezi tím uvažoval. Možná, že to byl právě on kdo ve mě v raném dětství vzbudil zájem o hudbu a malování. Jistý jsem si však nebyl. Náš soused... No to je zvláštní. Vedle nás sice bydlela jedna rodina a té chyběl syn. Kterému mohlo teď být zhruba jako jemu. Avšak říkalo se, že je mrtví. Proto jsem si nebyl jistý, zda to může být vážně on. No a Váš otec a matka už jsou postarší lidé? Zeptal jsem se zkusmo, protože tím bych si ti teorii mohl ověřit. Navíc mohla to být lež. Jeho Sharingan jsem nikdy aktivní neviděl.
Návrat hore Goto down
Riko
User
User
Riko


Počet príspevkov : 130
Join date : 28.09.2011

Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice Icon_minitimeNe január 08, 2012 4:11 pm

Chirou Uchiha

Nad uvažováním mladíka se muž musel zasmát. Není hloupý jen co je pravda. ,,Postarší? Moje matka vždycky říkala že nezáleží na tom koik jí je ale na tom na kolik se cítí" odpověděl mu.Snad i doufal že to jeho matka zahlásila před tímto mladíkem. ,,Stále kreslíš?Kenji?" optal se jej zase pro změnu on.Bylo to pro něj docela zvláštní že se po dlouhé době baví s někým kdo je prakticky skoro stejné krve. S někým stejného klanu.
Návrat hore Goto down
Kenji
Genin
Genin
Kenji


Počet príspevkov : 72
Join date : 07.01.2012

Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice Icon_minitimeNe január 08, 2012 4:25 pm

Kenji Uchiha

Ano to zní jako ona. Byla pro mě skoro jako babička. Řekl jsem trochu nostalgickým hlasem. Při jeho otázce jsem se zarazil. Vy to víte? Moje vášeň pro kreslení nebyla až tak moc známá. Hudbu tu znali i jiní lidé, ale o kreslení věděla více méně jen má nejbližší rodina.
Návrat hore Goto down
Riko
User
User
Riko


Počet príspevkov : 130
Join date : 28.09.2011

Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice Icon_minitimeNe január 08, 2012 4:39 pm

Chirou Uchiha

Muž se jen pousmál na d tou nostalgií.,,Dokonce mám i ten jeden obrázek co jsi mi dal" zasmál se. ,,Myslím si že to byl pokud o motýla" upřesnil to tak něja a koukl se na oblohu. ,,Docela by mě zajímalo jak se rodičům daří" podotknul. ,,Ale nechme to být"
Návrat hore Goto down
Kenji
Genin
Genin
Kenji


Počet príspevkov : 72
Join date : 07.01.2012

Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice Icon_minitimeNe január 08, 2012 5:03 pm

Kenji Uchiha

Vážně? No je to možné, ale bude asi hodně starý. To jsem to ještě moc neuměl. Podotkl jsem ke zmínce o obrázku. Potom jsem se podrbal ve vlasech. No když jsem je viděl posledně. A budou to asi tak 3 nebo 4 dny. Měli se výborně. Tvůj otec mi dokonce vyprávěl i jeden veselý příběh. Pousmál jsem se a čekal jestli to bude nějak komentovat.


Naposledy upravil Kenji dňa Ne január 08, 2012 7:31 pm, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
Riko
User
User
Riko


Počet príspevkov : 130
Join date : 28.09.2011

Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice Icon_minitimeNe január 08, 2012 7:14 pm

Chirou Uchiha

Opravdu? pousmál se muž nad tou myšlenkou.Jeho otec vždy dokázal vyprávět.To věděl dokonale.
,,Přemýšlel jsi co se bude dít dál?" koukl se na tebe jaksi zamyšleným pohledem.Snad proto že mu bylo líto to co si o něm doma mysleli.Ten fakt že je nejspíš mrtvý a ty dopisy posílá někdo jiný.Ale i tak nepřestával doufat že se jednou vrátí.Nyní však nemohl.Stále měl co dělat.
Návrat hore Goto down
Kenji
Genin
Genin
Kenji


Počet príspevkov : 72
Join date : 07.01.2012

Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice Icon_minitimeNe január 08, 2012 7:38 pm

Kenji Uchiha

No já vlastně ještě nevím. Je to tu sice zajímavé, ale... Nedomluvil jsem to, protože začalo jemně sněžit. Předtím zdánlivě nudné budovy se najednou při tomhle přírodním úkazu zdály barevnější a zářivější. To ani nemluvím o těch budovách z ledu které začaly záři jako ohromné diamanty. Nádhera!!! Vydechl jsem a jinak stál v úžasu nad tou krásou. Tohle si musím určitě namalovat, než budu muset opustit Yuki. Začala se ve mě probouzet má skrytá duše umělce. Díky tomu jsem viděl svět vždy hezčí a barevnější, než se zdál ostatním lidem.
Návrat hore Goto down
Riko
User
User
Riko


Počet príspevkov : 130
Join date : 28.09.2011

Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice Icon_minitimeNe január 08, 2012 7:47 pm

Chirou Uchiha

Jakmile začalo sněžit muž koukal na budovy.I jeho tento pohled na budovy na které sněží poněkud fascinovl a tak se nedivil tvému údivu.
,,Budeš muset odejít?Nikdo tě přeci nevyhání" pousmál se . ,,Vím ale že je to těžké rozhodnutí,zvláště ve tvém věku" přikývnul uznale.
,,Ale rozhodnutí přichází náhodně a je jen na nás jakou cestou se vydáme.Ovšem jen abychom potom nelitovali" domluvil ten svůj zdánlivý monolog a zadíval se do dálky na třpytící se budovu Kage.
Návrat hore Goto down
Kenji
Genin
Genin
Kenji


Počet príspevkov : 72
Join date : 07.01.2012

Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice Icon_minitimeNe január 08, 2012 8:10 pm

Kenji Uchiha

No já nevím... Na nějakou zatím neurčitou dobu bych zde rád zůstal. Protože mě tohle místo dosti zaujalo. Odmlčel jsem se a chvíli pozoroval padající sníh. Avšak musím dát vědět domů. Jinak se o mě budou bát. Vybavil se mi domov. Moji sourozenci a rodiče. Navíc i další členové klanu, se kterými jsem měl poměrně vřelý vztah...
Návrat hore Goto down
Riko
User
User
Riko


Počet príspevkov : 130
Join date : 28.09.2011

Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice Icon_minitimeNe január 08, 2012 8:26 pm

Chirou Uchiha


Víš co ? i kdybych se měl osobně postarat o to aby dostali zprávu o tom že jsi v pořádku tak to zařídím. Usmál se muž a dál jen koukal na krásnou oblohu kontrastující s domy a okolím.Vše bylo tak krásné a hezké až z toho oči přecházeli.
Návrat hore Goto down
Kenji
Genin
Genin
Kenji


Počet príspevkov : 72
Join date : 07.01.2012

Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice Icon_minitimeNe január 08, 2012 8:31 pm

Kenji Uchiha

Ta jeho náhlá reakce mě poněkud vyvedla z míry. Ze začátku se zdál jako mrzutý a nemluvný člověk. Přitom po bližším seznámení, je to celkem příjemný a hovorný společník s dobrý srdcem. No tak tedy dobře. Myslím, že bych měl Yukikage oznámit, že se tu nějaký čas zdržím. Dodal jsem s lehkým úsměvem a přemýšlel. Jestli je mé rozhodnutí správné a neublíží mé rodině.
Návrat hore Goto down
Riko
User
User
Riko


Počet príspevkov : 130
Join date : 28.09.2011

Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice Icon_minitimePo január 09, 2012 3:44 pm

Chirou Uchiha

Muž se jen usmál.Dál už mlčel.Ani snad neměl co říct. ,,Mám tě tam dovést?" otázal se.Přišlo mu to docela zajímavé.Dlouho si přál aby se jednou mohl vrátit k rodině.No zatím nebyla vhodná chvíle ale tento chlapec mu dal jakousi naději.Naději která byla v podobě mladého Uchihi.
Návrat hore Goto down
Kenji
Genin
Genin
Kenji


Počet príspevkov : 72
Join date : 07.01.2012

Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice Icon_minitimePo január 09, 2012 3:53 pm

Kenji Uchiha

Chvíli jsem uvažoval, ale pak jsem došel k názoru, že bude lepší jeho doprovod. Myslím, že bych uvítal společníka, který by mě dovedl k budově Yukikage. Pravil jsem s lehkým úsměvem a přemýšlel co mi na tamto rozhodnutí řekne Mizukage.
Návrat hore Goto down
Riko
User
User
Riko


Počet príspevkov : 130
Join date : 28.09.2011

Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice Icon_minitimePo január 09, 2012 4:58 pm

Chirou Uchiha

Tak tedy pojďme.Pousmál se Chirou a rozešel se ulicemi přičemž se budova která se tyčila nad všemi ostatními stále a stále přibližovala. Chirou z toho měl velice dobrý pocit. Nejen že svůj úkol splnil ale byl také rád že již není jediným Uchihou ve vesnici.Bylo to jako najít někoho nebo něco ztraceného. Budova se stále přibližovala až jste nakonec vešli do ní.
Návrat hore Goto down
Motoko Korioshi
User
User
Motoko Korioshi


Počet príspevkov : 8
Join date : 10.02.2012

Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice Icon_minitimeNe február 12, 2012 2:07 pm

Motoko Korioshi

Rychle jsem se proplétala mezi lidmi ulicemi. Nechtěla jsem tu být víc času, než bude nezbytně nutné. Pomalu jsem se dostávala blíž a blíž k místu, na které jsem mířila. Konečně jsem dorazila do obchodu s přívěšky. Chvíli jsem stala před ním, abych se ujistila, že vevnitř kromě prodavače nikdo není. Nakonec jsem se rozhoupala a vešla dovnitř. Vybrala jsem si dvě modré hvězdy. Zaplatila jsem je a odešla z krámku. Přívěšky jsem si venku chvíli prohlížela a pak jsem si je připevnila na pochvy svých mečů. Rozhodla jsem se vrátit domů. Když jsme procházela okolo budovy naší Kage zastavila jsem se. Prohlížela jsem si budovu. Škoda, že jsem tak neschopná a nikdy nebudu ninjou, nemuselo by to být tak špatné. Napadlo mě.
Návrat hore Goto down
Riko
User
User
Riko


Počet príspevkov : 130
Join date : 28.09.2011

Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice Icon_minitimeNe február 12, 2012 7:26 pm

GM

Z oka kage zrovna hleděla jakási dívka.Nevypadala moc na to že by to byla Kage ale jakmile si zaměřila v hledáčku mladou Motoko usmála se.
,,Motoko?" zavolala na ní a chvíli čekala.
,,Pojď dovnitř mám pro tebe práci!" oznámila jí a její hlava se oěpt schovala za oknem. Bylo to zvláštní ale zjevně muselo jít o něco důležitého. A jak si Motoko mohla všimnout jako kdyby se všichni shinobi ztratili z povrchu zemského takže bylo pravděpodobné že všichni byli na misi.
Návrat hore Goto down
Motoko Korioshi
User
User
Motoko Korioshi


Počet príspevkov : 8
Join date : 10.02.2012

Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice Icon_minitimeNe február 12, 2012 7:53 pm

Motoko Korioshi

Někdo po mě zařval z okna a zmizel. Neměla jsme vůbec chuť jít za ní nahoru, ale přece jenom byla v budově kage, takže jsme se rozhoupala a vydala se dovnitř. Naštěstí jsem na chodbě nikoho nepotkala. Jak to že vůbec ví, jak se jmenuju, celá tahle vesnice se tváří, jako bych neegsistovala. Došla jsem až ke kanceláři
kage. Podle okna to byla tahle místnost. zaklepala jsem na dveře a čekala. Hlavně ať se rychle vymáčkne a já můžu odejít.
Návrat hore Goto down
Riko
User
User
Riko


Počet príspevkov : 130
Join date : 28.09.2011

Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice Icon_minitimeUt február 14, 2012 10:51 am

GM

Nakonec vyšla z kanceláře k tobě žena a podala ti svitek. ,,tohle je naléhavé jeti to jasný? Takže ne že se budeš někde courat" promluvila a bylo vidět že je to opravdu naléhavé.
Jednalo se o misi kde bylo potřeba zneškodnit tábor banditů kteří se usídlili kousek od vesnice. Bylo opravdu důležité aby odešli. Takže bylo jen na dívce jak se k tomu postavý a jak to zařídí.
Návrat hore Goto down
Motoko Korioshi
User
User
Motoko Korioshi


Počet príspevkov : 8
Join date : 10.02.2012

Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice Icon_minitimeUt február 14, 2012 4:57 pm

Motoko Korioshi

Podívala jsem se na ni jako na blázna a hodila ji svitek zpátky. Já nejsem ninja. Otočila jsme se a odcházela. Bylo to už nějakou dobu, co jsem "dokončila" akademii a od té doby se o mě nikdo nezajímal, takže jsem nechápala proč teď najednou, se mě snaží brát jako ninju, jako něco co nejsem.
Návrat hore Goto down
Riko
User
User
Riko


Počet príspevkov : 130
Join date : 28.09.2011

Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice Icon_minitimeSt február 15, 2012 3:25 pm

GM

Osoba tě ihned doběhla a chytla tě za reameno. ,,Můžeš mi vysvětlit jak se to chováš?" povzdychla si žena a zakroutila hlavou. ,,To že jsi nedostávala mise mělo svoje důvody ale teď je potřeba tvých dovedností takže přestaň a splň misi" to už žena trochu zvíšila hlas. Bylo toho na ní trochu moc po tom co Kage odešla.
,,Myslím si že YUkikage by nebyla z tvého chování nadšená" povzdychla si znovu a koukla se na oblohu kde se schylovalo k bouři.
Návrat hore Goto down
Motoko Korioshi
User
User
Motoko Korioshi


Počet príspevkov : 8
Join date : 10.02.2012

Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice Icon_minitimeSt február 22, 2012 7:27 pm

Motoko Korioshi

Já jsem zase s chování celé vesnice na větvi, zabručela jsem naštvaně. Popadla jsem svitek, mých schopností, jako byste o mojí neschopnosti něco věděli. Odcházela jsem pryč, aniž bych se na ni otočila. Evidentně to není nic důležitého, když na to můžou poslat mě, která to stoprocentně pokazím. Pomalu jsem odcházela po schodech pryč z budovy.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Ulice
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ulice Yogangakure no Sato

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto RPG Game :: Herná miestnosť :: Yukigakure no Sato :: Herná miestnosť :: Vesnice-
Prejdi na: