Naruto RPG Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klasická RPG hra v štýle Naruto.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Ulice

Goto down 
4 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Riko
User
User
Riko


Počet príspevkov : 130
Join date : 28.09.2011

Ulice - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Ulice   Ulice - Stránka 2 Icon_minitimePo december 26, 2011 12:11 am

First topic message reminder :

Prostě ulice,uličky s obchody a podobně.
(obrázek dodám)
Návrat hore Goto down

AutorSpráva
Taya Ryo
User
User
Taya Ryo


Počet príspevkov : 5
Join date : 19.02.2012

Ulice - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice - Stránka 2 Icon_minitimeSt február 22, 2012 9:16 pm

Taya Ryo

Jemnými kroky jsem pomalu procházela uličkami vesnice, i po letech mne nepřestala udivovat místní krása. Vrátila jsem se po dlouhé době, ale vesnice se vůbec nezměnila. Mírně jsem vrtěla boky, abych se cítila jako žena, né jako malá holka, která odsud kdysi utekla. Nevím, zda se mi to dařilo. Po delší chůzi jsem se zastavila na hlavni ulici, a rukou chytla jeden neposlušny pramen vlasů, který se mi houpal před okem. Nic se nezměnilo, stále stejně šílené. Zda-li pak už mne někdo z vedení vesnice zpozoroval. Napadlo mne, zatímco jsem si onen vlas začala kroutit na prst. Po delší době jsem se rozhodla, že je čas jít zase o dům dál. Zamířila jsem směrem k akademii. Na mysli se mi vyrojila spousta vzpomínek. Vzpomínek na mé 'úžasné' dětství. Nasadila jsem ironický ušklebek, ale rozhodla jsem se, že to nebudu nijak proživat, nechtěla jsem. Povzdechla jsem si a pomalým krokem se vydala k budově kageho, je načase začít nový život.
Návrat hore Goto down
Motoko Korioshi
User
User
Motoko Korioshi


Počet príspevkov : 8
Join date : 10.02.2012

Ulice - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice - Stránka 2 Icon_minitimeŠt február 23, 2012 3:22 pm

Motoko Korioshi

Vyšla jsem na ulici a sedla si na lavičku. Začala jsem studovat zadaní té slavné mise. Na tohle nemám, to se mě chtějí zbavit? Zbavila jsem se zadaní a vydala se domů.
Návrat hore Goto down
Riko
User
User
Riko


Počet príspevkov : 130
Join date : 28.09.2011

Ulice - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice - Stránka 2 Icon_minitimeNe február 26, 2012 1:00 pm

GM

Najednou opět někdo zavolal. ,,Tayo? Pojď prosím do budovy" zvolala nějaká žena která pravděpodobně zastupovala Yukikage.Ovšem možná i trochu vypadala jako samotná kage takže tohle mohlo být trochu zavádějící.Žena opět zalezla a zmizela v okně stejně rychle jako se tam objevila. Jedno bylo jasné.DOzajista něco potřebuje.CO to ovšem je to nikdo nemohl tušit.Ale jedno bylo jasné,kdyby to nebylo důležité nevolala by.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Ulice - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Ulice
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Ulice Yogangakure no Sato

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto RPG Game :: Herná miestnosť :: Yukigakure no Sato :: Herná miestnosť :: Vesnice-
Prejdi na: